1. HABERLER

  2. BİLİM-TEKNOLOJİ

  3. Totem Led Ekran Teknolojisi
Totem Led Ekran Teknolojisi

Totem Led Ekran Teknolojisi

Eski dönemlerde bir aileyi, kabileyi ya da benzer şekilde bir grubu temsil etmek için belirli yapılar kullanılırdı. Oldukça yüksek olan ve her iki yöne doğru uzayıp ve T şeklini alan bu yapılar totem olarak adlandırılır.

A+A-

Dini inançlarda da kendisine yer bulan totemler çok ilgi çekici olduğundan kelime günümüz Türkçesinin içerisinde de kendisine yer bulmuştur. Artık yüksek ve T şeklinde bir yapıda olan araçların tamamı totem olarak isimlendirilir. Totem led ekran da tam bu profile uyan görüntüleme cihazları olduğundan bu şekilde isimlendirilmektedir.

Firmamız tarafından hem üretimi hem de satışı gerçekleştirilen totem led ekranlar, farklı yüksekliklerde hazırlanabilirken ekran ebatları da kullanıcılar tarafından seçilebilmektedir. Büyük ebatlarda oluşu ve çok parlak bir görüntü sunuşu diğer insanlar tarafından fark edilmesini sağlamaktadır. Bu sebeple de totem led screen teknolojisi reklamcılık sektöründe sürekli olarak tercih edilir. İnsanlara hizmet veren kurum ve kuruluşların tamamı bu teknolojiyi kullanıp rakiplerinin önüne geçebilir.

Totem Led Ekranların Kullanım Alanları

Totem led ekranların ana kullanım alanı her zaman reklamcılık sektörüdür. Ürünlerin diğer insanlara etkileyici bir şekilde tanıtımı için totem led ekran teknolojisi tercih edilir. Totem led ekranların kullanım alanlarının başında şehir merkezleri gelir. Şehir merkezlerinde reklam için uygun olan alanlara monte edilen totem led ekranlar, çok uzun mesafeden görünebilen sistemlerdir. Hazırlanan totem led ekranlar tek bir firmanın tanıtımı için olabildiği gibi farklı firmalardan sipariş alarak belirli süre zarflarında her birinin reklamını yapan görüntüleme cihazları da olabilmektedir.

Bu ürünlerin kullanım alanlarından bir diğeri olarak alışveriş merkezleri gösterilir. Şehrin içerisinde yer alan alışveriş merkezleri her zaman reklamcılık sektörüne büyük yatırımlar yaparken totem led ekranlar da bu yatırımların başrolünde yer alan ürünlerden birisidir. Tercih edilen totem led ekranlar alışveriş merkezinde yer alan çok sayıda markanın reklamını tek başına gerçekleştirebilmektedir. Led totem alışveriş merkezlerine ek olarak stadyumlarda da kullanılabilmektedir. Binlerce insana aynı anda hitap edebilmenin en doğru yollarından birisi olarak totem led ekranlar gösterilir. Hem rahatlıkla görülebilen hem de dikkat çeken totem led ekranlar stadyum gibi binlerce insanın aynı anda ziyaret ettiği alanlar için çok uygun bir yapıdadır.

totem-led-ekranlar.jpg

Totem Led Ekranların Avantajları Neler?

Kısa sürede çok sayıda firmanın tercih ettiği bu ürünler büyük avantalar sağladığı için yüksek seviyede tercih edilmektedir. Gündüz saatlerinde ışıklı elemanlardan kaliteli görüntü elde etmek oldukça zordur. Bu sebeple de gündüz saatlerinde standart bir yazı ya da tabela dahi görüntüleme cihazlarından daha iyi bir hizmet verebilir. Ancak totem led ekran teknolojisi bu durumu tamamen değiştirmiş ve gündüz saatlerinin en etkileyici görüntüleme cihazı olmayı başarmıştır.

Led ekranlar, çok büyük ebatlarda üretilmeye başlandığı için yapı olarak çok uzak mesafeden görülebilir. Bunun yanı sıra led ekranlarda hazırlanan görüntüler güneş ışınlarından olumsuz bir şekilde etkilenmeyeceği için günün her saatinde uzak mesafeden okunabilmektedir. İstenen her görüntü led ekranlara aktarılabildiğinden sürekli olarak güncel kalma özelliği yer alır. Totem led ekran fiyatları da çok yüksek seviyelerde olmadığından insanların en doğru tercihlerinden birisi olarak gösterilebilmektedir.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.