1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. Tüm İhanet Şebekelerinden Tez Zamanda Arınacağız
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

Tüm İhanet Şebekelerinden Tez Zamanda Arınacağız

A+A-

Milletçe acı içindeyiz. Yine kahpe odaklar tarafından İstanbul’da yaşanan son terör olayında çok sayıda şehit verdik. Rabbim cennetinde cem etsin. 160 civarında da yaralı vatandaş var. O kardeşlerime de acil şifalar diliyorum.
Ülkemizin gelişme süreci ve kendi ayağı üstünde duruyor hale gelmesi neticesinde bu durumdan son derece rahatsız olan iç ve dış şer odaklarının olduğunu pekâlâ biliyoruz. Dış hainlerin güdümünde hareket eden iç ihanet şebekelerinin uyumadığı ve ülkemizin istikrarlı duruşunun yanı sıra ileriye dönük kararlı adımlarla yürüyüş seyrine dur demek için dört koldan saldırmaya başladılar. Milletçe bu oyunun çok farkında olmayı bilmeli ve asla ümitsizliğe kapılmamalıyız. İslam dünyasının kalan en güçlü sesini susturmak için neler yapabileceklerini açık ve net olarak görebildiğimiz hain odakları, ellerinde ki son koz olan FETÖ terör olaylarında da tökezleyince tüm güçleriyle dört ayrı koldan saldırmaya başladılar. Tüm yaşanan gelişmeler bizim mücadele azmimizde kararlılık vesilesi oluyor. Yaşanan bu gelişmelerle hedefine varacağını zanneden Avrupa Birliğinin kahpe ve kalleş devletleri ile dost görünüp her türlü düşmanlığı yapmaktan bir an olsun geri durmayan Amerika isimli hain devletin yaptıkları yanlarına kar kalmayacaktır. Eninde sonunda dünyanın başına musallat ettikleri bu hain şer odakları bir yılan gibi dönüp kendilerini sokmaya başlayacaktır. Özellikle hain FETÖ Terör örgütünün başında ki baş teröristin leş cesedinin kalkacağı günü büyük heyecanla bekliyorum.
Değerli okurlarım, ifadelerim çok sert olabilir. Ama şu yazımı yazarken sinirden ellerim titriyor. O baş belası terör örgütü elebaşlarının tez elden belalarını bulmaları için rabbime kalpten dua ve niyazda bulunuyorum.
Şunu unutmayın adi köpekler! Ne yaparsanız yapın, bu ülkenin istikrarlı seyrine dur diyemeyeceksiniz. Günü geldiğinde hepinizin darağaçlarında sallandığı günleri de göreceğiz. Allah hepinizin belasını verecek.

Elinizden geleni ardınıza koymayın. Neyiniz varsa ortaya koyun. Dönüp dolaşıp bu ülkenin yiğit insanlarının kararlı duruşu sonucunda hepinizden kurtulacağız.
Kimin köpeği ya da uşağı olduğunuzu da iyi biliyoruz. Köpekliğini yaptığınız o Amerika denen büyük şeytanında sonu gelecek.
Amerika şeytanının terör örgütü olarak görmediği PYD güçlerine gönderdiği yerden havaya füzeleri sözde DAEŞ teröristleriyle mücadele amacıyla gönderdiğini ifade ediyor ya! Bizde çok safız ya! O füzeleri gönderme amacının ne olduğunu çok iyi biliyoruz ey Amerika! DAEŞ’in elinde uçak olmadığını da iyi biliyoruz.
Başınıza kim geçerse geçsin. Hepiniz İslam düşmanısınız. Hepiniz emperyalistsiniz. Trump’tan medet umanlara söylüyorum. Bunların hepsi aynıdır. Kesinlikle İslam dünyası ile mücadele etmekten geri durmayacaklar. Müslüman kanı akıtmaya devam edecekler. İslami uyanışın önünde set olmaya devam edecekler.
Özellikle Avrupa’ya da dikkatinizi çekiyorum. Hain darbe kalkışması sonrasında bir süre suskun kaldılar. O an şoktaydılar. Şoku atlattıktan sonra ağızlarının ucuyla taziye dileklerinde bulunsalar da hepsinin gerçek yüzü ortaya alenen çıkmıştır. Halen büyük kararlılıkla bu milletin önünde engel olmanın yollarını zorluyorlar. Bu işi yaparken de yemledikleri iç hainlerle hedeflerine varmaya çalışıyorlar. Milletimiz çok iyi uyanmıştır. Gerçek amacınız o kadar net ortaya çıktı ki bundan sonra Türkiye aleyhine çaba gösteren vatan hainlerine destek olmaya gücünüz yettiğince devam edin. Biz daha ölmedik. Bu ülkede en son ocak tütünceye kadar Avrupa ve Amerika gibi İslam ve insan düşmanı alçak ülkelerle mücadelede kararlı duruşumuz ciddiyetle sürecek. Gelen her şehit cenazesi bizim mücadele azmimizi artırıyor. Kararlılığımızı perçinliyor. Kimin dost kimin düşman olduğu noktasında düşüncelerimiz daha da berraklaşıyor.
Benim ülke yöneticilerinden âcizane bir isteğim var. Her ne kadar içimizde karşı çıkanlar olsa da idam cezası konusunda asla geri adım atılmasın. Bu halk idam cezasının tatbikinde oldukça kararlıdır. Kim bu cennet vatanın asayişine zarar veriyorsa ve ne idüğü belirsiz dış güçlerle ittifak ederek ekmeğini yediği bu vatana ihanet ediyorsa gözünün yaşına bakılmaksızın hem de ertelemeden derhal infaz edilmelidir. Pis cesetleri de denize atılarak bu güzel vatan toprağını kirletmesine fırsat verilmemelidir. Bu konuda kararlılık gösterildiği takdirde pisliklerden arınabiliriz. Yok, Avrupa ne diyecek? Yok, bilmem kim ne diyecek gibi saçma gecikmeler yüzünden kaybettiğimiz binlerce canın hesabı sorulmalı ve bu halkın yüreğine su serpilmelidir.
Bu ülke için Avrupa Birliği bitmiştir. Bundan sonra AB gelip bize yalvaracak. Biz kriterlerimizi ortaya koyacağız. AB denen şer topluluğu bu kriterlere uyduğu takdirde milletçe karar verip net duruşumuzu ortaya koyarız.
Onların, istikbali zindan, akıbetleri şer olacak. Bunu bir kenara kaydedin.
Şehitlerimize rabbimden rahmet, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyorum.
 

Bu yazı toplam 345 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum