Prof. Dr. Ahmet KAĞAN KARABULUT

Prof. Dr. Ahmet KAĞAN KARABULUT

Prof. dr. ahmet kağan karabulut
Yazarın Tüm Yazıları >

Türk Baharı...

A+A-

Kıymetli okuyucularım. Haysiyetsiz, şerefsiz, şahsiyetsiz, münafık, zalim, hain, alçak bir güruh kendi milletine mermi sıkacak, kendi polisini katledecek, kendi meclisini bombalayacak kadar ihanet içerisinde 15 temmuz 2016 akşamındaki menfur cinayetleri ve alçakça darbe girişimini gerçekleştirmişlerdir. Bu soysuzlar, bu kanıbozuk cibilliyetsizler, bu kıblesi Kabe'ye değil de Vatikan'a ya da İsrail'e dönükler sonunda bu ümmetin yegane umudu aziz vatanımıza bunu da yapmışlardır.

Ama "Göklerden gelen bir karar vardı..." bunların hesap edemediği ve bu Aziz, Necip, Kahraman Millet, bu Asım'ın nesli "namusunu çiğnetmedi ve çiğnetmeyecek". Bir zamanlar bir yiğit adam vardı, bir şehit, Anadolu'nun kahraman bir evladı. Diyordu ki meclis kürsüsünden "Namlusunu milletine yöneltmiş olan tanklara selam durmam" diyordu...

İşte 15 temmuz gecesi bu millet yedisinden yetmişine evlerinden helalleşerek "ya şehit, ya gazi" olmak üzere yollara dökülerek, tankın önüne yatarak, mermilere göğsünü siper ederek, şehit olarak, dünyayı yönettiğini sanan küresel soytarıların ve onların maşası Fethullahçı Paralel terör örgütünün tanklarına selam durmamış, onuruna, haysiyetine, namusuna, istiklal ve istikbaline sahip çıkmıştır.

Bunun yanı sıra her bir darbe girişimini önlemede defalarca kendini ispatlamış olan, canını hiçe sayan Özel Harekatçı kardeşlerimiz bu millete yönelen tehdit karşısında maalesef çok sayıda şehit vererek ilk andan itibaren kahramanca savaşmış, emanete sahip çıkmıştır.

Yine Türk Silahlı Kuvvetlerimizin başta Genel Kurmay Başkanımız Org. Hulusi Akar olmak üzere şerefli, onurlu mensupları darbeci soysuzlara ilk andan itibaren direnmiş ve "BİZİM MEHMETÇİKLERİMİZ" bu şerefsiz, cani, gözü dönmüş asker bozuntusu satılmış köpeklere karşı koyarak milletine, devletine ve demokrasisine sahip çıkarak bir iç tehdite karşı asli vazifesini yerine getirmiştir.

Hepsinden daha önemli ve değerli olmak üzere Sayın Reis-i Cumhurumuz ve Başbakanımız olmak üzere hükümetimiz devletimize ve milletimize sahip çıkmış, canlarını hiçe sayarak mesuliyetlerini yerine getirmiş ve bir kez daha küresel soysuzlara ve vatan hainlerine bu millete boyun eğdiremeyeceklerini göstermişlerdir. Sayın Bahçeli ve Sayın Kılıçdaroğlu da net tavırlarıyla devlet yönetimine destek vermişlerdir. Özellikle Sayın Devlet Bahçeli'nin daha darbe teşebbüsünün ilk anlarında vermiş olduğu destek son derece yerinde, cesur ve mesuliyetini müdrik bir tutumun göstergesidir.

Bu küresel soysuzlar daha önce "Arap Baharı" adı altında bir takım çabaları tetikleyip adeta "erken doğumlarla" bir çok İslam ülkesinin geleceğini karartmış, zenginliklerine adeta çökmüş, halklarını perişan etmiştir. Halen de bu acılar, kan, gözyaşı ve zulüm bütün hızıyla devam etmekte, bu yangın yüreklerimiz kavurmaktadır.

Biz diyoruz ki; Eyy Arap baharını kışa çeviren kahpeler, Eyy sahte Mehdi'nin beyinsiz mankurtları, ey satılmış vatan hainleri, ucuz, aşağılık köpekler, şimdi sizler dünyaya "TÜRK BAHARININ" ne olduğunu gösteren, zalimlere, hainlere, alçaklara, küresel soytarıların ucuz hesaplarına, dayatmalarına boyun eğmeyen bu Aziz Milletin sarsılmaz imanı önünde diz çöktünüz. "Türk" derken bu aziz vatan topraklarında yaşayan ve "Tek bayrak, Tek Vatan, Tek Devlet, Tek Millet" ilkelerine gönülden bağlı, 1071 den beri ortak kaderi, tarihi, kültürü, inacı ve imanı paylaşmış, Çanakkale'de, Kurtuluş Savaşında omuz omuza çarpışmış, bu topraklara aidiyet ve mensubiyetini perçinlemiş tüm aziz vatandaşlarımızı kastettiğimiz izahtan varestedir.

ÇÜNKÜ BİZ "NAMLUSUNU MİLLETE ÇEVİREN TANKLARA SELAM DURMAYIZ", ÇÜNKÜ BİZ "KAN DÖKMEYİ SEVMEYİZ ANCAK SÖZ KONUSU VATAN OLUNCA DÜNYANIN ŞAH DAMARINI KESERİZ..."

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.