1. YAZARLAR

  2. Yaman ADAM

  3. Türkiye Kazandı
Yaman ADAM

Yaman ADAM

Yazarın Tüm Yazıları >

Türkiye Kazandı

A+A-

Uzun Adam kazandı. Türkiye kazandı.
Diğerleri kazan kaldırdı.
Hizmet’in bekası için Türkiye’yi bile feda etmeye kalkanlar; takiyye, inkâr, karalama, iftira, komplo, kumpas, dinleme, özele girme, iş adamlarını tehdit ederek haraca bağlama, ülkenin stratejik bilgilerini gizli dış servislere sızdırma gibi her yolu mubah sayarak çıkmaz bir sokağın sert duvarına tosladılar.
Millet en güzel cevabı verdi sandıkta.
Şimdi herkes başını iki elinin arasına alıp düşünmelidir “Biz nerede hata yaptık?” diye.
Millet olarak Cumhurbaşkanlığı seçimlerine de böyle kirli hesaplaşmalarla girmek istemiyoruz. Kimse nazar etmesin; çalışsın çabalasın, icraat ortaya koysun, proje üretsin, halkının yaralarını sarsın onlar da kazansın sandıkta…
MOSSAD ve CIA başta olmak üzere diğer gizli örgütler Uzun'u, dolayısıyla da millî iradeyi götürmek için canhıraş bir gayretle çalıştı. Eteğindeki bütün taşları Gülen örgütü üzerinden mâlum medya organlarına ve muhalefete servis etti.
Sonuç ortada.
AK Parti'nin seçimlerden galip gelmesi halinde yargı darbeleriyle, kumpas dosyalarla, uyduruk yolsuzluk karalamalarıyla alaşağı edilmesinden söz ediliyordu seçim öncesi kurgulanan planlarda. Ama evdeki hesap çarşıya uymadı.
Pensilvanya’dan verilen talimatları hatırlayalım:
“Ok yaydan çıktı bir kere. Bu safhadan sonra geri dönüş, yok olmamız anlamına gelir. Onun için tüm imkânlar kullanılarak taarruz tek yoldur. Önümüze kim çıkarsa ezip geçeceğiz. Seçimlerde yüzde 65’le bile gelseler, dosyalarla götürmek zorundayız. Kırk dört yılda ördüğümüz hırkayı ‘buyurun siz giyin’ diyecek değiliz. Hedefe varmak için Komünist, faşist, Alevi ve CHP'li fark etmez herkesle ittifak edin!... Hayrı kesir için şerri galil irtikap edilir (Büyük bir fayda için küçük kötülük yapılabilir.) 159 devlet içinde hizmet hareketimiz ve müesseselerimiz var. Hizmetlerimizin bekaası için gerekirse Türkiye fedâ edilebilir. Beş bin savcı ve bir o kadar hâkim, on binlerce polis ve asker bu yolda şehit olmaya hazır. Kayıplar hiç önemli değil. Türkiye'deki mücadelede ABD'nin yanında yer alırsak güçlü çıkarız! Tedbir, inkâr ve takiyye ile her yolu kullanarak mücadele edeceksiniz. 1993'ten sonra mütevelli olanlara yetki verilecek. 93'lü yıllarda hizmete girenler bugün yapılıp söylenenleri geçmişle mukayese edip sorguluyorlar. Bunlarla bir sonuca varmamız mümkün değil. İstişareye tabi olunacak. Orada tebliğ edilen talimatlara mutlak itaat edilecek. Başbakan bu gücü tahmin edemediği için baş edeceğini düşünüyor..."deniliyordu. Nitekim öyle de yaptılar ve her türlü yolu mubah sayıp kullandılar.
Emperyalistlerin bölgede faaliyet gösteren çok uluslu şirketleri Türkiye'nin güçlenmesini ve sömürülen diğer Orta Doğu ve mazlum ülkeler için model olmasını istemiyorlar… Uyanan, atağa geçen, kalkınan, kısa zamanda stratejik konuma sahip olan Türkiye'nin güçlenmesini istemiyorlar. Türkiye'yi karmaşa içine gömmek istiyorlar… Bölünmüşlük istiyorlar. Kaos ortamı yaratmaya çalışıyorlar!...
Bu sonuçlardan sonra ülkeyi sömürü odaklarına peşkeş çekip gözden çıkarmak isteyenler, millî iradeyi ve milleti hiçe sayanlar bu işin bu kadar kolay olmadığını gördüler mi bilemiyorum.
Bu gemi batarsa hep birlikte batarız. Başka gemi yok. Güçlüden yana olmak demek kemik yalamak, kullanılmak, maşa olmak, esir olmak, köle olmak anlamına gelir. İşin bittiğinde de tekmeyi yersin.
Çok şükür ki; milletimiz Millî İrade’den yana tavrını ortaya koydu ve Türkiye kazandı.
Sonuçlar hayırlı uslun milletimize ve milletimize umut bağlamış mazlum milletlere…
Şimdi daha çok hizmet ve temizlik zamanı.
Şimdi gelebilecek tehdit ve tehlikelere karşı yeni tedbirler alma zamanı.
Allah(cc)’a emanet olunuz.


Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.