1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Türkiye Uyanıyor
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Türkiye Uyanıyor

A+A-
Uyuşturucuların etkisi dağılıyor. Türk Milleti  içeride ve dışımızda oynanan oyunu görmeye, anlamaya ve hesap sormaya hazırlanıyor. Medya ile kitleleri uyutan ve uyuşturan kin, nefret ve öfke dolu azgın azınlık panikte ve kirli bir oyun ile ittifak içindeler. İslam istismarcılığı ile milliyetçiliği bir arada işbirlikçiliklerini, dönekliklerini gizlediler ve bugün meydanlarda dolaşıyorlar.Türkiye içine fitne sokuyorlar.
Bizansın çocukları şimdi; Vahhabi, Haşhaşi, ılımlı İslamcı,  liboş, dönek, ateist, sahte demokrat, sahte milliyetçi, sahte sosyalist, sahte Atatürkçü, sahte Türkçü, sahte Kürtçü. Birlikte güç ittifak yaptılar. Dışırada da bunların uzantıları Türkiye’nin önünü kesmeye, rahatsız etmek niyetindeler. İşte son örnek Rusya …Halkın, saf temiz iyi niyetli özlem ve beklentilerini istismar edenler, büyük şeytan, şer devleti eğitiminden geçtiler, aldıkları programları uygulamaya koyuyorlar.
ABD-İngiltere ve Fransa'nın Yeni Ortadoğu düzeni vizyonu son aşamasına girmiş durumda. Afganistan ve Irak’ın işgali ile başlayan Tunus, Libya, Yemen, Mısır'la devam eden süreçte Suriye ve İran hedef tahtasında son aşama ise tabi ki Türkiye.  Uyanık olmak durumundayız.
İslam ülkeleri kaos içinde. Kardeş kardeşi din adına öldürüyor. Kentleri yakıyor, yıkıyor, yağmalıyor. Ama petrol zenginlikleri, birikmiş dövizleri batının eline geçiyor, farkında olmak durumundayız. Bu derece gaflet içinde olan halklar oynanan oyunun farkında değil.
Türkiye;  Yüzyıllar boyunca Ortadoğu'yu, Kuzey Afrika'yı koruyan, uğruna yüz binlerce evladını feda eden Osmanlı, şimdi işbirlikçiler, vatan hainleri, katiller, Bayrak, din, millet düşmanları,  İslam ülkelerinde terör can almaya devam ediyorlar. Bunu ülke insanı gözlerini açıp seçimlerde gereğini yapmalıdırlar.
Türkiye gelişirken, batı, yüzyılların hayallerinin gerçekleştirmenin hayali ile ayaktadırlar. Türkiye’nin milli ve manevi değerlerini alt üst etmeye devam ediyorlar. Meclis; her türlü defolu, sabıkalı suçlu tiplerle oluşmuştur. Kalpazanından teröristine her türlü suç işleyeni var. Muhalefet partileri; muhalefet yapıyormuş gözükerek ahkâm kesmekten memnunlar.
Halkın bir kısmı; Bir lokma ekmeğe razı olduğu için, kanaat sahibi olduğu için, fasık, münafık ve mümin ayrımı yapacak bilgi ve ferasete sahibi olmadıkları nedeniyle bunlara prim vermeyecek gibi görünmektedir.
Jeopolitik ve jeostratejik konumu itibariyle çok yönlü politikalar uygulaması gereken Türkiye'nin bölgesel ve küresel aktör olması konusuna ilişkin bir öngörüler var. Buna karşı çıkılıyor.
Türkiye; bir psikolojik örtülü savaş ortamındadır. Irkı, dini, etnik, mezhep aidiyeti öne çıkartılarak, Türkiye'nin ortak dokusu parçalanmaya başlamıştır. Ancak Türk halkı buna izin vermeyecektir.
Avrupalıların silahla bir türlü ele geçiremedikleri Anadolu toprakları, silahsız işgalle ele geçirilmiş bulunuyor. Yer altı ve yerüstü kaynakları, yabancılarca ele geçirilmiştir. Siyasetçiler, aydınlar, akademisyenler, gazeteciler; yabancı ülkelerin sözcülüğüne soyunmuşlar, zihin kirliliğinde araç haline gelmiştir. Beyinler işgal edilmiştir.
 Ne yazık ki, özgürlükçü, demokrat, muhafazakâr kimliği altında bu gizli ve sinsi ihanet yapılanması başarılmıştır. Batı’nın İslami ayrıştırma projeleri yürürlüktedirler. Sınır ötesi merkezler; ülkelerde kaos meydana getirmek üzere eleman yetiştirmektedir. ABD'nin yenidünya düzeni senaryosu ile Dünya'yı yönetenler; Haydut devlet ve batık/güçsüz devlet ayrımı yaparak kanlı vahşeti medeniyet diye sunmaktadırlar.
Var olan savaşların teknik sahaları da geliştirilerek psikolojik yönden yıpratma veya bıktırılma yöntemi uygulanmakta, ortak değerlerini parçalamaya yönelik operasyonlar yapılmaktadır. Türkiye sevdalıları; ihanet yapılanmasını tanımalı, bilmeli zihinleri aydınlatılmalıdır.Unutmayalım ki, en tehlikeli insan, yalancı yalakalık genine sahip ikiyüzlü olan insandır.
 
    
Bu yazı toplam 188 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.