1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. Umarım Siyasiler Derslerini Almıştır
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

Umarım Siyasiler Derslerini Almıştır

A+A-
Milli Görüşçü, Milliyetçi, Muhafazakar Kardeşlerim Umarım Siyasiler Derslerini Almıştır.

Şahsım olarak hiçbir partiye mensup değilim. Vatanına, milletine kim Allah rızası için iyi hizmet ediyorsa, benim ve ailemin oyu onadır.

Rahmetli Menderes zamanını bilmem. Anlatılanlar, internetten hayatını okuyunca değer kıymet biliyorsun. Allah rahmet eylesin. Lise yıllarında rahmetli ALPARSLAN Türkeş’i tanıdım.. Vatanını milletini seven bir ailenin çocuğu olarak yıllarca destekledim, okul sol yönetimin elindeydi.. Beni okuldan atmak için her gün üzerim aranır, psikolojik baskı yapılırdı.. Gerçek bir değerdi, dava adamıydı. Kendisine Allah’tan rahmet diliyorum. Özal’lı yılları hatırlıyorum, bana göre dava adamı değil ancak milletine devletine en güzel hizmetleri vermeye çalışan memleket sevdalısıydı.. Ona da Allah rahmet eylesin. Ayrıca rahmetli Muhsin Yazıcıoğlu .. Allah ondan da razı olsun. Gerçek bir halk kahramanıydı.. Rahmetliyi anmak için ona yapılacak en büyük iyilik vefatındaki sis perdesinin en kısa sürede aydınlatılması olacaktır. Sonra Rahmetli Erbakan Hocamı tanıdım. Onun Milli görüş ilkelerini tanıdım. Vatan sevgisini, Millet sevgisini, İman gücünü gördüm. Kendisine ne kadar hakaret edilirse edilsin, Peygamber ocağı olarak gördüğü asker sevgisine şahit oldum.. Şartlar ne olursa olsun onlara toz kondurmadığına şahit oldum. Ben de kendime Hocamızın Milli Görüş sevdasını destur edindim. Kendisine yetiştirdiği bu kuşak için bir kez daha Allah razı olsun diyor, Rabbimden rahmet diliyorum.

Diyorlar ki sen, daha önce ortalarda yoktun.. Darbe def edilince ortaya çıktın.. Daha önce nerelerdeydin.

Beni tanıyanlar bilir. Rabbimden başka hiçbir güç beni değiştiremez.. Birkaç misal vereyim.

Daha ortada fetö terör örgütüyle AK Parti arasında bir kavga yokken ben yine bu gazetede fakir fukaranın parası dersaneler yoluyla çarpılıyor.. Dersaneler bir an önce kapatılmalı yazısını yazan şahsım.. Hakimiyet Gazetesinin arşivlerinde vardır.. Ak Parti ve cemaat arasında mücadelenin yaşandığı dönemde Milli Gazete Temsilcisi olarak görev yaparken Mustafa Kamalak Bey’in ikide bir fetöcüleri savunup iktidara veryansın ettiği dönemlerde Mustafa Kamalak beyefendiyi Erbakan hocamızın kemiklerini sızlattığını, hükümete karşı cemaatı destekleyen beyanlarda bulunmasını eleştirenlerden biriyim.. Umarım o da, onunla birlikte hareket edenler de bu yaşananlardan üzerine düşen dersi almıştır. Milli Gazete arşivlerinde yorumlarım çıkartılabilir.. Ak parti ve cemaat arasındaki dersane savaşı kızışırken Ekrem Dumanlı’ya bir mail atıp, Dindar kisvesi altında bugün sol partiler ile, devlet düşmanlarıyla işbirliği içerisine girip Milletin iktidarını alaşağı etme hainliğinden vaz geçmelerini isteyen bir kişiyim. Devlet eliyle dindar nesil yetiştirmek isteyen Ak Parti iktidarına karşıyız diyen hain todays zaman yöneticisine en sert tepkiyi gösteren şahsım. Belki bunların gücünden çekinen bir çok mevki sahibi Ak Partili o gün pıs pıs koltuklarını nasıl koruyacaklarının derdindeydi. BUGÜN DE darbe tehlikesi atlatılıncaya kadar onların pek çoğu ortalarda yoktu. Şimdi bakmayın beni de alacaklardı, beni de alacaklardı deyip kahpece girişilen darbeyi tiyatrolaştırmalarına. Zaman gazetesinin bilgisayarları devlet kontrolündedir, Geçmişe dönük şahsımın attığı mailler çıkartılabilir.

Bugün benim ve ailem için şükranlarımı sunacağım lider Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Gerçek bir dava adamı ve liderdir. Benim kalbimde millidir, Rabbimin bu millete bahşettiği halk adamıdır. Allah ömür verdiği süre içerisinde de onu ve işaret ettiği partiyi desteklemeye devam edeceğim. Sakın yanlış anlaşılmasın hataları, eleştirilecek yönleri yok mu? Elbette var.. Kendisini zamanında çok eleştirdim. Yeri geldiği zaman da en sert eleştirileri de yapacağım.
Mesela: bu iktidarın yaptığı bir takım yanlışlardan hızlı bir şekilde dönmesi gerekiyor.. Devlette devamlılık esastır. Bu hainler tarafından milli görüşçü ve milliyetçi muhafazakar oldukları için pasif görevlere çekilen ya da el çektirilen göğsü iman dolu, vatan sevgisi ile yoğrulmuş kardeşlerimizin en hızlı bir şekilde boşlukları doldurmasını temenni ederim. Yazdığımdan yanlış anlam çıkarılmasın, hiçbir parti ismini kullanmıyorum.. Milli görüşçü, Milliyetçi ve Muhafazakar olup da işinin eğli,vasıflı, dürüst, ahlaklı ve Cumhurbaşkanı’na canı pahasına bağlı binlerce genç var..

İstanbul Büyükşehir belediyesi önünde ilk şehit olanlara dikkat edin. Hepsi Milli Görüşçü Cumhurbaşkanı’nı seven, vatan ve millet aşkıyla göğsü iman dolu genç kardeşlerimizdi.

Neden özellikle belirtmek istedim.. çünkü Konya’da sadece Rahmetli Erbakan sevgisi nedeniyle yıllarca baskı altında kalmış ,oradan oraya sürülmüş, mahkeme kapılarında gezdirilmiş bir grup Milli Görüşçü kardeşimizin varlığını biliyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın Milli Görüşçü bir takım vakıflara itibarını ve mal varlığını iade ederken, Konya’da ki bazı siyasilerin milli görüşçülere nasıl baskı yaptığına şahit oldum..

Kendimi bilmem anlatabildim mi, ne kendimin ne ailemin ne de çevremin devlet içinde bir mevki ve makam derdi yoktur. Ben ve ailem vatanını, milletini seven Cumhurbaşkanımıza sonuna kadar değer veren insanlarız. Gelecek nesillerimizin alçakların boyunduruğu altına girmesine mani olmak için gerekirse tankın altına da yatarız, üstüne de çıkarız..

Not: Dünkü yazımı Hakimiyet Gazetesine 25.07 2016 tarihinde sabah, bugün yayınlanan yazımı da 22.07.2016 tarihinde gönderdim. Haftada 2 gün yazdığımdan dolayı bir takım siyasilerin benim yazımdan daha sonra yaptıkları açıklamalar, yazımla birebir örtüşüyor. Sayın Devlet Bahçeli’nin Salı günkü grup toplantısında yaptığı konuşmayı dinleyebilirsiniz. Doğru bir tanedir. Büyükşehirle ilgili iddaaları da bu gerekçelerle siz değerli okuyucularımıza daha önce duyuramadım .
Bu yazı toplam 350 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum