1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. “Üst üste koysanız yine bizi geçemez”
“Üst üste koysanız yine bizi geçemez”

“Üst üste koysanız yine bizi geçemez”

Saadet Partisi Konya İl Yönetimi gazetemizin 23. kuruluş yıldönümü vesilesiyle gazetemiz kurucu sahibi Yusuf Gürbüz ve Genel Yayın Yönetmeni Dursun Seyis’e nezaket ziyaretinde bulundu.

A+A-

Saadet Partisi Konya İl Yönetimi gazetemizin 23. kuruluş yıldönümü vesilesiyle gazetemiz kurucu sahibi Yusuf Gürbüz ve Genel Yayın Yönetmeni Dursun Seyis’e nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyarette memurlara zam anlaşmazlığı hakkında açıklama yapan Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, “Mevcut hükümetin 17 yıldır memura yaptığı zamları üst üste koysanız yine de bizim geçmişte yaptığımız zammı geçemez” dedi. 
Ziyarette Hakimiyet Ailesinin 23. yılını tebrik eden Saadet Partisi Konya İl Başkanı Hüseyin Saydam, “Sivil Toplum Kuruluşları ve medya organlarının farklı görüşleri temsil etmesi çok önemli. Hakimiyet Gazetesi maddi ve manevi olarak zor şartlar altında 23 yıldır ayakta kalmayı başardı. Bu gayreti takdir ediyoruz” diye konuştu. 
“ÜLKEMİZDE ARTIK DÜRÜSTLÜĞÜN ÖNEMİ YOK”
Türkiye’de dürüstlük ve iyilik kavramlarının artık bir öneminin kalmadığını vurgulayan Hüseyin Saydam, 50 yıldır toplumu çeşitli konularda uyarıp dikkatlerini çekmeye çalıştıklarını söyleyerek, “Partimizin görüşleri dikkate alınmıyor. Her şeye rağmen tüm İslam alemi için parti olarak davamızı sürdürmeye devam edeceğiz” dedi. 
“VERGİ ALINMASA DAHİ AYAKTA KALIRIZ”
Gündemde yer alan memur maaşlarına zam anlaşmazlığı hakkında açıklamalarda bulunan Saydam, vatandaşların artık bir şeylerin farkına varması gerektiğini belirterek, “Mevcut hükümetin iktidara geldiği günden bugüne memura verdiği zamların toplasanız Necmettin Erbakan döneminde yaptığımız zammı geçemez. Biz o zamları yaparken kaynak da bulduk açık da vermedik” diye konuştu. Türkiye’nin ekonomik anlamda birçok imkanı olduğunu öne süren Saydam, ülkenin zenginliğinin tüm toplumun refahına yeteceğini ifade ederek, “Türkiye Cumhuriyeti’nin mevcut şartlarda vatandaşlarından hiçbir vergi almadığı takdirde dahi ayakta kalacağını biliyoruz” dedi. 
“ADALET AÇISINDAN BAKIYORUZ”
Diyarbakır, Mardin ve Van Büyükşehir Belediye Başkanlarının görevden alınması konusunda da açıklamalarda bulunan İl Başkanı Saydam, gelişmelere adalet açısından baktıklarını ifade etti. Saydam açıklamasının devamında, “HDP bugün Türkiye’de yasal bir parti. Mecliste milletvekilleri olan ve mecliste etki ve yetkiye sahip olan bir parti. HDP eğer terörle ilgiliyse bu durumun düzeltilmesi gerekiyor. Son zamanlarda bizleri sanki PKK destekçisiymiş gibi göstermeye çalışarak hedef alıyorlar. Biz hukukun yanındayız” şeklinde konuştu. 
Ziyarete İl Başkanı Hüseyin Saydam’ın yanı sıra İl Başkan Yardımcıları Fatih Oruç, Veysel Doğan, İsmail Aydilek ve Gençlik Kolları Başkanı Esat Ergener de katıldı. Hüseyin ABAYLI

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.