1. YAZARLAR

  2. Serdar USMAN

  3. VATANA İHANET, HAKKA İHANETTİR
Serdar USMAN

Serdar USMAN

Serdar USMAN
Yazarın Tüm Yazıları >

VATANA İHANET, HAKKA İHANETTİR

A+A-

Amerika, taktik üstüne taktik geliştirerek deneme yanılma yöntemiyle bizi yılgınlığa düşürecek, geri adım attıracak tüm planlarını aralıklarla devreye sokmayı sürdürüyor. Allah’tan başlarında siyaseten oynak bir adam olmasından ötürü her attıkları adımda tökezliyorlar.  
O da bizi sindirebileceği elinde ki en büyük güç olan ekonomi gardıyla önümüze çıkarak bizi geri adım atmaya zorluyor. 
Çünkü umut bağladıkları, uzun yılların planı ellerinde patladı. O plana göre 15 Temmuz kalkışması sonuca ulaşacak ve Amerika, kuklası FETÖ hainlerinin eliyle memleketimizin idaresi dış bağımlı olacak Amerikan direktifleri doğrultusunda idame ettirilecektik. 
Bu plan uzun yılların çabası sonucu ortaya çıkmış olduğu için ellerinde ki en büyük kozları bu idi ve sonuç alacaklarından da gayet emindiler. . 
Allah’a iman etmiş mü’minleriz. Biz “ Ve mekeru ve mekerallah, Vallahu hayrul makiriin” ayetinin tecellisine kalben iman etmiş müminleriz. Bu sebeple ihaneti, vatan aşkının galebe çaldığı imani bir duruşla bertaraf ettik. 
Amerika bu gelişme sırasında ve sonrasında şaşkınlıkla afalladı. 
Bir süre beklemeye koyuldu. Çünkü içimizde beslediği güdümlü daha çok haini vardı. Yanında beslediği besleme hainin onları harekete geçireceğini düşünüyordu. 
En ufak bir tereddüt geçirmeksizin bu vatanın evlatları ayağa kalkınca, hatta basit bir elektrik kesintisiyle dahi sokaklara dökülmeler olunca, Amerika bu işin öyle kolay olmadığını anladı. 
Avrupa’da malum bazı devletler ki son gelişmelerde onların bu işe gönül verdiklerini ve kıyasıya terör örgütlerini desteklediklerine bizzat şahit olduk, oluyoruz. 
Örneğin, Almanya, Hollanda, Belçika, Danimarka, Fransa gibi bazı devletler bu işin ardında durduklarından darbe kalkışması esnasında sessizliğe gömüldüler. Tüm beklentileri hainlerin başarıya ulaşmasıydı. İçeriden FETÖ hainleri ile PKK hainleri, dışarıdan PYD hainleri ülkeyi çepeçevre saracak ve bizi bir anda ateş çemberi arasına alacaklardı. 
Bu şekilde Amerika’nın meşhur böl parçala, yut taktiği devreye girecek ve doğumuz Kürt Bölgesi, devleti ya da o an için ne planladılarsa o ad altında PKK’ya peşkeş çekilirken kurulacak düzen tamamıyla Amerikan çıkarlarına hizmet edecek kukla bir sistem olarak yoluna devam edecek, bölgede bir nevi jandarmalık ağı genişletilmiş olacaktı. Avrupa devletlerine de bir sus payı verilecekti.
Öte yandan içeride ki FETÖ hainleri de, aynı şekilde ortamı kontrol altına aldıktan sonra kendi ülkesinde parya olarak yaşamaya mahkum edilen vatandaşımızı Amerikana köleleştirme gayretini sürdürecekti. 
Vatan, millet aşkı ve sevdası olmayan hainlerin bir daha bu topraklarda hak iddia etmesi söz konusu bile olmamalıdır. En küçüğünden en büyüğüne yapılan temizlik durmamalı ve bir tane hain kalmayıncaya değin mücadele kararlılıkla sürdürülmelidir. 
Bu vatan kimsenin hegomonyası altında değildir. 
Bu vatanda kem gözü olanın gözü oyulacak, bu bilinmelidir. 
Siyasi renge bürünerek, kadın kimliği kullanarak, gazeteci vasfıyla hareket ederek bu memleketin dibine dinamit koymaya yeltenenler tez elden temizlenmeli ve yepyeni bir işleyiş ve ekonomik modelle, kimseye muhtaç olmayan, kendi bünyesinde kendi ihtiyaçlarını karşılayabilen, sözün özü kendi kendine yetebilen bir memleket olmanın kalıcı çözümü sağlanmalıdır. 
Bunu AK Parti yapar ya da yapamaz, emin değilim ama şu an olmayan, yakın gelecekte belki de umutları yeşertecek olan tamamen samimi, içten ve haram helal dengesini sağlayabilmiş bir oluşum yerine getirecektir. 
Bu arada yaşanan tüm gelişmelere dair ana muhalefet olsun, yavrucuklar olsun tamamıyla incelenerek kimin hangi işlerde ne gibi parmağı olduğu net ortaya konmalıdır. 
Kendi menfaat ya da maslahatını sağlama adına vatana kastı olan kurumsal oluşumlar yahut ta ferdi girişimler net olarak çözümlenmeli, bunun için gerekirse tamamen bağımsız istihbarat sistemini sağlayacak bir mantık yürütülmelidir. 
İç ve dış hainlere seslenmek istiyorum. Bu vatan evlatları olarak bir karış toprağımızda gözü olan her kim olursa olsun, bilsin ki o göz oyulacaktır.
Birde idari sistemde bulunupta halkın hakkını zayi eden her kim olursa olsun, onlarında hesabı hem dünya hem ahirette görülecektir. 
Allah yarına bırakır ama asla yanına bırakmaz.

Bu yazı toplam 1031 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.