1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. YAHUDİLERİ VE HRİSTİYANLARI DOST OLARAK BENİMSEMEYİN
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

YAHUDİLERİ VE HRİSTİYANLARI DOST OLARAK BENİMSEMEYİN

A+A-

Suriye-Irak-ABD-Avrupa Birliği..

Eleştirmek güzel. Siyaseten insanın içini ferahlatıyor.

İyi de adım atın.

ABD devasa yeni silahla göndermiş PKK’ya. Terörist mangaları size karşı kullanacağız diyerek Öcalan paçavrasıyla gövde gösterisi yapıyor.

Bizim basında PKK paspas oldu, bittiler tükendiler diye haber yapıyor.

ABD Başkanı Trump Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a bir daha PKK-PYD’ye silah verilmeyecek diyor. Dışişleri Bakanıda bunu büyük bir gururla duyuruyor.

ABD, derin devletin elinde.TRUMP’u kim takar.

Türk Milletine her türlü kahpeliğe, dille en ağır kelamları sayıyoruz, 7 kez Terörist başını istemişiz, Avrupa’daki hainlerin iadesini istemişiz.

Sonuç:İnandırıcı delil yok.

Avrupa Parlamentosu girişi, teröristlere yasaklanmış, Listenin içinde Avrupa’da dört nala cirit atanPKK terör örgütünün elemanlarıyok. Fetö çetesi zaten yok.

Gaz almak, saydırmak yetmiyor. Büyük devletsen icraat lazım.

15Temmuz’un bir numaralı finansörü olduğu belgelenen, hala Türkiye Cumhuriyeti’nin kuyusunu kazmakla meşgul olan BAE’lerine hava aracı satacakmışız.

Fiyat yüksek gelmiş indirim istemişler. Darbeci Fetö çetesinden de indirim istediler mi acaba?

Bu nasıl mantık anlamadım gitti. Havasını alsın BAE’leri.

Radikal, fitneci, mezhepçi İran kendi modelini tüm Ortadoğu’ya empoze etmeye çalışırken, bir zamanların modası, Ilımlı İslam çıkışına bugün bir de Suudi Arabistan katıldı.

Onlar Ilımlı islam diyor ya,

Rahmetli Erbakan Hocamı bir kez daha hayırla yad edelim. Irkçı emperyalist odaklar diyor ki: Müslüman âleminde, bütün gücümüzle ılımlıları çoğaltmamız lazımdır. "Ilımlı İslam" ile ne anlatılmaya çalışılır? Yani cihat şuuru olmayacak, Hak ve adaleti hâkim kılma gayesi ve sorumluluğu taşımayacak, bozuk ve batıl düzene karışmayacak, Yahudi’ye hizmetçilik yapacak; ama namaz kılacak, oruç tutacak, umreye koşacak... Dünyadaki ve ülkedeki düzeni, Siyonist Merkezler tanzim edecek. Sen sadece Yahudi’ye vergi ve faiz ödeyeceksin, aldığın her malın fiyatının yarısını sömürü sermayesine haraç olarak vereceksin; bir nevi küresel sisteme demokrat kölelik edeceksin, ama izin verilen ibadetleri de yerine getireceksin... İşte ılımlı İslam dedikleri bu…

İsrail düşmanımız değil, hatta Lübnan, İran için gerçekleşecek bir harekatta İsrail ile ortağız diyorlar.

Hatta Türkiye Cumhuriyeti yerine Ruslara Cuma hutbesinde el açıp dua yapıldığını görmüştük te, İsrail düşman devlet değil, onlarla dost olmalıyız, onlara kapılarımızı açmalıyız. Lübnan’da, Ürdün’de Suriye’de hatta en büyük fitne kaynağı İran’la olası savaşta onlarla yan yana, omuz omuza aynı safta olmalıyız ı ilk defa duyduk.

Bir adım daha ileri gidip Osmanlı’yı ayağa kaldırmaya çalışan Sayın Tayyip Erdoğan bizim için tehlikedir, kaldırtmayız diyorlar ya, defolup gitsin İsrail’i, kapı uşaklığı yaptıkları ABD’yi DOST EDİNSİNLER.

Maide suresi 51. Ayet:Ey İnananlar! Yahudileri ve Hristiyanları dost olarak benimsemeyin, onlar birbirlerinin dostudurlar. Sizden kim onlara dost olursa o da onlardandır. Allah zulmeden kimseleri doğru yola eriştirmez.

Son Söz:

‘Kim Allah’a ve Resulüne itaat ederse işte onlar peygamberler,Sıddıklar,Şehitler ve Salihler le beraber olacaktır. Onlar ne güzel arkadaştır.Bu Allah’tan bir ihsandır.Herşeyi bilici olarak Allah kafidir.

İyileri seven kimse temiz fıtratlı,güzel kalpli, iyi niyetlidir
.Kâfir,zalim ve fasıkları seven ise onların safında ve yolundadır.Bu sevgi ölene kadar devam ederse,sevenleri ahirette birleştirir. İyiler cennette,kötüler azap içinde birbiriyle buluşur.’

 

 

 

Bu yazı toplam 660 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.