1. YAZARLAR

  2. Prof. Dr. Ahmet KAĞAN KARABULUT

  3. Yaptıklarımızdan da, yapmadıklarımızdan da hesaba çekileceğiz
Prof. Dr. Ahmet KAĞAN KARABULUT

Prof. Dr. Ahmet KAĞAN KARABULUT

Prof. dr. ahmet kağan karabulut
Yazarın Tüm Yazıları >

Yaptıklarımızdan da, yapmadıklarımızdan da hesaba çekileceğiz

A+A-

Terör baronları, on yıllardır kandan ve gözyaşından beslenenler, her gün değişen taktikleri ile yine karşımızdalar. Ülkemizi yangın yerine çevirmek, bölüp parçalamak, yüzyıllardır aynı duaya amin demiş, aynı kaptan yemek yemiş, ekmeğini, sevincini, acısını cömertçe bölüşmüş, vatanı ve namusunu aynı düşmanlara karşı omuz omuza savaşarak savunmuş, birbirinin yarasını sarmış, kanını, terini silmiş, aynı Allah'a inanmış, aynı Peygambere iman etmiş, aynı secdeye beraberce baş koymuş kardeşleri birbirine düşman etmek için yine en kurnaz akıl babalarının planları ve bin bir suratları ile iş başındalar.

Paralı Kalleş Katiller (PKK) adı altında sağdan soldan devşirdikleri paralı askerler, içlerine ustaca yerleşmiş ve grubu sevk ve idare eden yabancı istihbarat elemanları ve dağa kaldırıp beyinlerini yıkadıkları çoluk çocuğun ellerine silah verip üstümüze salanlar, askerimize polisimize kalleşçe pusu kurduranlar, onlara silah ve mühimmat temin edenler yeni düşmanlarımız değiller, hepsi eski kadim düşmanlar. Dün Selçuklu'nun hayasız Haçlı seferlerinde Anadolu topraklarını başlarına dar ettiklerinin, Osmanlı'nın Avrupa'da ve Akdeniz'de diz çöktürdüklerinin torunları bugün bu kahpe terör örgütü vasıtasıyla ile bizlerden, Osmanlı torunlarından intikam alma, geriye kalan son kaleyi de çökertme peşindeler.

Tamam bu çokuluslu projede Kürt kardeşlerimizin saf ve kolayca kandırılabilir olanlarını anladık, kronik din, millet ve mukaddesat düşmanlarını anladık, imtiyazlarını kaybetmiş kadrolu bedduacıların her gün devlet erkanına kin kusan, nefret kusan tavırlarını anladık, jakobenleri, aristokrat bozuntularını, sözde yazar çizer takımını, sermaye köpeklerini, düzenleri bozulan baronları, mafyaları anladık ta tüm bunların dışında olup halen bu alçak oyunu anlayamamış olanlara aklımız ermiyor bir türlü...

Sahi siz kimi kutsuyorsunuz halen? Kimlerin projelerinin figüranları olduğunuzun farkında değil misiniz? Birliğinize, dirliğinize, vatanınıza, canınıza, istiklâlinize, istikbalinize, nesillerinize kastedildiğinin farkında değil misiniz? Birilerine karşı akıllıca oluşturulmuş, her türlü kanaldan beslenmiş öfkenizin nesillerinize nelere mal olabileceğini neden halen görmek istemiyorsunuz? Bu kavganın "Olimpos'un çocukları ile Hira Dağı'nın çocukları arasında" olduğunu anlamıyor musunuz?

Yarın mahşer gününde yaptıklarımızdan da, yapmamız gerekirken yapmadıklarımızdan da hesaba çekileceğiz, unutmayalım...
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.