1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. YARGIMIZ SİZİN EMİR KULUNUZ DEĞİLDİR
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

YARGIMIZ SİZİN EMİR KULUNUZ DEĞİLDİR

A+A-

21 Temmuz 2016. Yeniden yazmaya başladığım Hakimiyet Gazetesi’nde yayımlanan ilk yazımın tarihi. Önce Vatan. Önce Vatansa gerisi teferruattır, yazımın başlığı.

İman edenler, namus, şeref, haysiyet, bayrak, ezan, için canlarını feda edenlerin, şehitlik mertebesine ulaşan veya gazi kalanların tek amacı vardı.

Hürdür hür yaşarım, hangi çılgın bana zincir vuracakmış şaşarım.

100 yıllardır bu ülke üzerine oynanan Siyonist oyunların ne ilki ne de sonu olacak. Şehitlik mertebesine erenlerde ne ilk ne de son olacak.

Hadsiz ve ahlaktan nasibini almamış, Siyonizm uşağı Avrupa devletleri bizim iç işlerimize müdahale etmeye, hadlerini aşan Türkiye karşıtı açıklama yapmaya devam ediyorlar.

Bize demokrasi dersi vermeye kalkan hadsizler, demokratik tahammülleri bilmezmiş gibi bağımsız yargımızın almış olduğu kararlara hükümet nezdinde müdahale edilmesini talep ediyorlar…

Gerekçe, bu ülkenin huzur ve kardeşliğini bozmak için ülkemize gönderdikleri hain casuslarının yakalanması ve bağımsız mahkemelerin bu soysuzları cezaevine göndermesi.

Aynı terbiyesizlik ABD sözcüsünün de dilinde... Derhal bu casuslar serbest bırakılmalı.

Ulan terbiyesiz, önce dön kendine bak…

Sayısız kırmızı bültenle interpol aracılığıyla gönderilmiş suçluların yakalanıp iade edilmesiyle ilgili binlerce suç dokümanı başvuru yapılmış, biz karışamayız. Bağımsız yargı ne karar verirse diyen siz hadsizler değil misiniz?

Halk Bankası Müdür yardımcısını ülke topraklarınıza adım atar atmaz, gözaltına alıp, hapseden sizler değil misiniz? Siyasi değil yargının kararı. Hadi ordan.

Bir savcınız vicdanını ve kişiliğini FETÖ çetesine satmış, tek derdi Türkiye Cumhuriyeti nezdinde Tayyip Erdoğan değil mi?

Rıza Sarraf olayı siyasi değil mi?

Sayın Cumhurbaşkanımızın ABD ziyaretinde, bir avuç teröristin konsolosluk önünde yaptığı terör eylemlerine müdahale eden Türk korumalar hakkında yakalama kararı çıkaran, yargı kararı diyen siz Siyonist uşakları değil misiniz?

Sizdeki yargı bağımsız, bizdeki sizin müstemlekeniz.

Derhal serbest bırakın…

Hadi ordan kıçı kırıklar. Yemezler…

Namus ve şerefleri üzerine sadece Türk Milleti adına bağımsız hür vicdanlarıyla karar veren hakim ve savcılarımızı bu sözlerle boyunduruğunuz altına alacağınızı mı düşünüyorsunuz?

Geçti anam, o Türkiye geçmişte kaldı. Avucunuzu yalarsınız.

Özellikle Almanya. Ne oldu size be ya?

Çirkefleştikçe çirkefleşiyorlar.

Etekleriniz tutuşmuş. Her gün bir cibilliyeti bozuk, Türk milletine hakaret üzerine hakaret ediyor, bir başka terbiyeli gözüken terbiyesiz de Türkiye Cumhuriyeti ile her türlü askeri ve ticari ilişkilerimiz devam ediyor, bir sorunumuz yoktur diyor.

Be ne perhiz, bu ne lahana turşusu…

Birisi kara derken birisi ak diyor. Bu ikiyüzlülük değil de nedir?

Sümük yeme hastalığı olan Merkel de bir seviyor, bir eleştiriyor. Tek derdi seçimler… Yanındaki Türk olduğunu iddia eden, kimliksiz de Türkiye Cumhuriyeti’ni turizm üzerinden, Türkiye Cumhuriyeti’ne yatırım yapan finansçılar üzerinden hedef tahtasına oturtuyor.

Gezide, 3. Havaalanı istemiyoruz, Köprü istemiyoruz diyenler de bunların sözcüsüydü.

Her zaman söylediğim gibi, Sayın Cumhurbaşkanı ve onun nezdinde hükümet daha aktif, daha cesur bir politika belirlemeli.. Bak ha. Yaparız, açarız, salarız demekle blöf yapmak yerine, ipin ucu nereden koparsa kopsun, Avrupalı dostlarımız ifadesinden, müttefiklerimiz düşüncesinden bir an önce kurtulmalıyız.

Bizim ne dostumuz ne de müttefikimiz var.

Türk Milleti ve Cumhuriyeti’nin başta Azeri kardeşlerimiz olmak üzere birkaç ülke dışında dostu yoktur.

İslam adıyla anılan Arap ülkelerini, Kral ve diktatör baskısıyla sindirilmiş halkını dışarda tutarsak, idarecileri bunların müstemlekesidir. Bunlardan ne köy olur ne de kasaba. İsrail zulmüne bile kulak tıkamışlar, Müslümanların ilk kıblesi Mescidi Aksa’daki zulümleri göremeyecek kadar körleşmiş, kalpleri mühürlenmiştir. Heriflikleri ancak MÜSLÜMANA YETER.

 Haçlı zihniyetli kafirin ve onların yardakçısı müstemleke devletlerin Türkiye Cumhuriyeti üzerinde Tek hedefleri vardır, kardeşi kardeşe düşürmek, bölmek, parçalamak ve bu topraklar üzerinde kendilerine el pençe duracak hain bir uydu devleti kurmaktır.

Cesur olmalıyız, bir ve diri olmalıyız... Zamanı geldi de geçiyor, bu topraklarda dost ve müttefik adı altında terörist hamisi ne kadar işgalci güç varsa tümünü def etmeliyiz.

Bu kadar milletinin sevdiği ve ardında durduğu bir lider hayattayken bunu beceremezsek, bizi ilerde topa tutarlar. Eğer gelecek nesillerimize bir nebzede olsa yaşanabilir, şehit kanıyla sulanmış bir vatan, bayrak ve minarelerde ezan sesi bırakmak istiyorsak, bu böyle biline..

 

Bu yazı toplam 497 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.