1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Yeni Yılda Hakimiyet
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Yeni Yılda Hakimiyet

A+A-
Bu değişimi ancak  Hakimiyet yapabilirdi!..
Tabii ki, benim görüşüm.
Konya’da onlarca gazete var.

HAKİMİYET
  her gün kendisini yenilemekte, her gün yeni bir heyecanla okuyucusunun önüne çıkmaktadır. Bunun gururunu hep birlikte yaşamaktayız.
Hedefimiz ve amacımız doğru, güzel ve özel haberler, yorumlar, spor haberleri ile sizlere en iyiyi ve en doğruyu vermek, bunun hazzını yaşamaktır.
Hâkimiyet çalışanlarının her zaman amacı ve gayesi budur.
Şimdi ise imkânlar ve gücü nispetinde teknolojinin tüm imkânlarını kullanarak hazırladığımız, elinizdeki yenilenmiş HÂKİMİYET Gazetesi bir başka gurur kaynağımız oluyor.
Tıpkı;
Yayın hayatına başladığımız 2 Ağustos 1997 deki gibi; bugünkü genç, dinamik ve tecrübeli kadromuz da büyük bir heyecan içinde.
Nitekim Konya basınında radikal bir değişime imza atmanın ve eklerle, dergilerle öncülük yapmanın heyecanını, gururunu yaşıyoruz yeni yılda.
Yine belirtelim. Bu yılda, yine en doğruyu, ülke, millet, bayrak, din ilkelerine uygun, kimseyi karalamadan, kimseyi hak etmediği bir zirveye taşıma hevesinde olmadan yolumuza devam edeceğiz.
Hedefimiz daima doğru, haklı, ülke ve millet çıkarları doğrultusunda.
Amacımız size her zamankinden daha hızlı ve daha çok ulaşmaktır.
Eski sistemlerden çok daha hızlı, modern ve de ergonomik şekilde yayındayım ve bu şekilde her gün daha yeni, daha güzel haber ve yorumlar sunmaya çalışacağız.
Keza;
Elinizdeki kağıdın kalitesinden de anlayacağınız üzere, HAKİMİYET’İN İLÇE HABERLERİ SAYFALARIYLA, SPOR SAYFALARIYLA, SEKTÖREN DERGİLERİ VE ÖZEL HABERLERİ ile SES GETİREN VE KONYA basınında öncü olmanın çalışması içindeyiz.
Elinizdeki;
Türkiye'ye örnek olacak yepyeni bir yerel gazete formatıyla, Konya'da sınırların dışına çıkarak, alışılmışın dışında ergonomik bir boyut sunuyoruz sizlere.
Artık;
Yerel gazete denince tüm algıları farklılaştıracak, hatta alışılagelmiş ilan/reklam anlayışını da tamamen değiştirecek olan yenilenmiş HAKİMİYET, olarak KONYA basınında çığır açmaya devam edeceğiz. Bizi izleyin, bize destek veriniz. Verdiğiniz, vereceğiniz maddi ve manevi  desteğe şimdiden teşekkür ediyoruz.
Bu nedenle;
Mutluyuz, gururluyuz.
Hepimize hayırlı olsun. 
Bu yazı toplam 365 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.