1. YAZARLAR

  2. Dursun Seyis

  3. Yıkımcı İttifak!
Dursun Seyis

Dursun Seyis

Dursun Seyis
Yazarın Tüm Yazıları >

Yıkımcı İttifak!

A+A-

Onlar ki yüzyıllar boyunca Türk Milleti’nin engin hoşgörüsü altında varlıklarını sürdürdüler. Yıllarca içlerinde biriktirdikleri zehiri kusuyorlar, kin ve nefretlerini sergiliyorlar. Kimisi Türk yok diyor, kimisi birbirimize düşman yapmaya çalışıyor, kimi dinimizi, diyanetimizi, kimi yaşamımızı, kimi aile düzenimizi, geleneklerimizi, manevi değerlerimizi yerle bir, şanlı bayrağımızı hazmedemiyor.
Türk Milleti’nden, Türk Kültürü’nden, Türk tarihi’nden, Türk kahramanlarından, Türk Medeniyeti’nden Türk Ordusu’ndan rahatsızlıkta, ABD, AB, Siyonist, dinci, liboş, dönek, devşirme, münafık, fasık birleşmektedir.
Her coğrafyada tarih boyunca barışın huzurun, adaletin, güvenin teminatı olan Türk Milleti, farklı kültürleri korumuş, kollamış, halkların kendi kültürlerini yaşamasını sağlamıştır. 1453 de İstanbul’un fethinde, Fatih Sultan Mehmet’in fermanında sanırım yukarıdaki saydıklarımın haberleri yok. Bundan öncesi de sonrası da aynı. Neden Sultan Süleyman’a “Kanuni” denmiş, hiç düşündünüz mü?
Yine bundan yaklaşık 1400 yıl önce Yüce dinimizin Yüce Peygamberi Hz. Muhammed “Veda Hutbesi’nde nelere işaret etmiş, bilmiyorsanız alın, okuyun. Biz Millet olarak yüzde 99’un fazlası bu peygamberin ümmetiyiz.
Ancak batıya baktığımızda, gittiği dünyanın her coğrafyasında eski medeniyetleri, kültürleri, dilleri yok ettiğini, haçlı emperyalist vahşi ideolojisini, dayattığı görülür.
Bu temel gerçek açısından bakıldığında; Batı, bilimde, teknolojide, insani değerlerde temel ilke ve belgelerle uluslararası sözleşmelere imza atmasına rağmen ben ve öteki ayrımını tarihsel anlayış olarak devam ettirmektedir.
Bu temel gerçek ne yazık ki; batıda eğitim görmüş aydınlarda ya da İslam diye Arap hurafeleriyle beyni iğdiş edilmiş dincilerde yada dönmelerde ya da Avrasyacı düşünen aydınlarda gerekli uyanışı sağlayamamıştır.
Osmanlı ve Cumhuriyet dönemi reformlara, askeri darbelere bakıldığında, AB ve ABD in Türk Ordusunu ve Türk siyasal sosyal kültürel, ekonomik düzenini, kendine göre yeniden yapılandırma amacı taşıdığı görülür.
Batı'nın Türk kininin nedeni sadece ecdadımız Selçuklunun Haçlı emperyalizme karşı dik duruşu, Onlara Selçuklu Sultanlarının gerekli dersi vermesi, caydırıcılığı, Haçlı emperyalizm karşısındaki susturucu ve püskürtücü gücü değildir.
Batıya göre; Türk aydını ve ordusu ya yok olmalı yahut da ruhu köreltilmelidir. Türkiye'nin içinden elde edilecek hain ve gafillerle işbirliği içinde amacına böylece ulaşmaktır.
Haçlı emel ve egemenliğine karşı olan milli güçleri zaafa uğratmak, milli aydınlatma ve ilerletme güçlerini etkisiz kılmak kimlerin amacıdır?
İşbirlikçi, dinci, liboş, dönme ittifakının uyguladığı ABD ve AB politikaları, Haçlı emellerine tatmin fırsat ve imkânı yaratan, temelinden basiretsiz politikalardır.
Avrupa; Türk Milleti ile AB mevzuatı ve işbirlikçilerin desteği ile hesaplaşıyor. AB'nin açık amaçlarından biri, Türk kimliğini kaldırmak, kimliksizleşmiş yığın topluma dönüştürmektir.
Türk Milleti; milli ve manevi değerlerine, yeraltı ve yerüstü kaynaklarına, aydınlarına, vatanseverlerine ve ordusuna yönelik en kapsamlı ihanet dönemini yaşıyor. Bu tehlikeyi, millet olarak, ülke olarak, hükümet olarak, muhalefet olarak birlikte yok etmeliyiz.
Yeni Sevr'in şartlarını, çeşitli gerekçelerle sineye çekilir bulan yeni Damat Ferit ekipleri ihdas edilip gereken yerlere yerleştirilmeye çalışılıyor.
Avrupa'nın Türk Milleti’ni tarihe gömme düşünün gerçeğe dönüşmesinin talep belgesi olan Sevr, yenilenerek, ileri demokrasi, barış, özgürlük şarkıları altında uygulamaya konulmak istenmektedir.
Tarihte olduğu gibi Türk Milleti’nin milli ve manevi değerlerine sahip çıkması, Batılı-Haçlı-işbirlikçi, dönme, liboş, döneklerin genlerini sarsacak, tarihsel rüyalarını karartacak, ufuklarını, yeniden söndürecektir. Türk yok denilse de her bireyi, dirilişin, uyanışın idrakine sahiptir.
 

Bu yazı toplam 223 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.