1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. YOK EDİLEN HER ALÇAK YARIN MASUMLARIN KATİLİ OLACAKTI.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

YOK EDİLEN HER ALÇAK YARIN MASUMLARIN KATİLİ OLACAKTI.

A+A-

Sıkıştılar mı yardımlarına koşarız, dünya ambargo uygular, biz onlar bizim kardeşimiz deriz.
İslam Devleti ama İslam’la bence en ufacık alakaları yok. Eğer her kim Türkiye ile mücadeleye girmişse, mutlaka onların yanında yer alırlar. Türkiye’ye beddua, Ortodoks’lar a dua ederler, Allah’tan onların başarılı olmasını dilerler.
Söz konusu Türkiye olunca teröristleri besler, topraklarını yol geçen hanına çevirttirirler.
Şimdi Türkiye Cumhuriyeti Devleti her çeşit terör örgütüne karşı Suriye topraklarında Mili mücadele veriyor ya, yine İran. Yine rahatsızlar. Kendileri Esad terör devletinin baş cellatları. Binlerce Müslümanın katliamından sorumlular. Bu Dünya’da belki mazlumların katlinden cezalandırılmayacaklar, ancak İran’ yönetenler sizler Allah (C.C)’ın huzurunda hesaptan kaçamayacaksınız.
Bize diyorlar ki, sonuç alamayacaksınız, Türk askerleri gibi Kürtlerde ölüyor. Be Allah’tan korkmaz, kuldan utanmazlar, canı pahasına bir tek mazluma zarar gelmemesi için mücadele eden Kahraman Türk Askeri ve ÖSO birkaç günde bitireceği operasyonu aylara yayarken, sadece ABD ve Avrupa uşağı kahpeleri yok ederken, esas mazlum Kürtleri öldüren bu kahpelerin attığı ABD, RUS, AVRUPA yapımı roketlerdir.
ABD denilen terör devleti diyor ki, biz DEAŞ’e odaklandık. Türkiye Afrin’de ki dostlarımıza düzenlediği operasyondan kaygılıyız.  Münbiç’e düzenlenecek bir operasyona dostlarımızı korumak için karşılık veririz.
Afrin’de gördük ki, kimin eli kimin neresinde belli değil. PKK, YPG denen katillerin saflarında DEAŞ’lılar var. Rusya’da bunu onayladı. ABD denilen terör devleti bunu nasıl izah edecek?
PKK=PYD=DEAŞ.
Ya Avrupalı müttefiklere ne demeli?
Ulan soysuzlar, Myanmar’da ki Müslüman avına neden tıkınız çıkmıyor? Esad denilen uşağınız günlerdir kundak da ki bebeği katlederken sizler ne yapıyorsunuz?
7’sinde yayınlanan yazımda teröristlere silah desteği sağlamak suçtur, Birleşmiş Milletler gündemine getirilmeli, teröristlere silah yardımı yapan tüm devletler madden ve manen cezalandırılmalıdır demiştik.
8’inde Emekli Askeri Hakim Albay Ahmet Zeki Üçok diyor ki;
Orta Amerika ülkesi olan Nikaragua'da 1979 yılında iktidara Amerika'nın istemediği Sandinista hükümeti geldi. ABD, bu hükümeti devirmek için Nikaragua'daki 'Kontra' adı verilen rejim karşıtı ayrılıkçı gerillalar ile işbirliği yaptı. Tıpkı bugün Suriye'de PKK/PYD ile yaptığı gibi, Nikaragua'daki rejim karşıtı 'Kontraların' eğitilmesi için askerlerini gönderdi. Silahlanmaları için binlerce silah temin etti. Finansal destek sağladı. Kontralar da ABD'nin desteği ile Nikaragua tesislerine saldırılarda bulundular. Nikaragua hava sahasını işgal ettiler, limanlarını mayınladılar, ülkenin her yerinde sayısız terörist eylemlerde bulundular. Ancak ABD'nin tüm desteğine rağmen Kontralar başarısız oldular. Bunun üzerine Nikaragua, Uluslararası Adalet Divanı'na başvuruda bulunup ABD aleyhine, askeri veya yarı askeri faaliyetleri üzerinden tazminat talebinde bulundu."

Uluslararası Adalet Divanı'nın Nikaragua'nın başvurusuyla ilgili kararını da açıklayan Ahmet Zeki Üçok, şunları diyor;

"Uluslararası Adalet Divanı 27 Haziran 1986 tarihli kararında, 3'e karşı 12 oyla, ABD'nin Nikaragua hükümetine muhalif olan güçlere (kontra) silah, eğitim, donanım ve finans desteği verdiğini, bu destekle birlikte Nikaragua Cumhuriyeti'ne karşı kuvvet kullanımı içeren müdahalelerde bulunarak bir uluslararası hukuk teamülü kapsamındaki 'başka devlete karşı kuvvet kullanmama' yükümlülüğünü ihlal ettiğini ve Nikaragua'nın iç işlerine karışarak bağımsızlığına zarar verdiğini kararlaştırmıştır. Bu kararlardan anlaşılacağı üzere Uluslararası Adalet Divanı, söz konusu eylemlerden ABD'yi sorumlu tuttu. Nikaragua hükümeti lehine karar veren mahkeme, ABD'yi tazminat ödemeye mahkûm etmiştir.
Burada görev Başta Sayın Cumhurbaşkanı olmak üzere hükümete düşmektedir. Sayın Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun dediği gibi, ABD terör destekçisi diyoruz, ancak onlara karşı bir adım atmıyoruz.
Her düşen roketin, her yıkılan bacanın, her evlere ateş düşen şehitlerimizin, her gazimizin ve Suriye’de bu alçakların yok edilmesinde harcanan her kuruş Milletin alın terinin mutlaka ama mutlaka teröristlere silah veren, eğiten hain devletlerden hesabı sorulmalıdır. 
Barış, Kardeşlik diyen terörist seviciler şunu unutmayın, PKK, PYD, DEAŞ adı her neyse her öldürülen terörist, bir gün bu ülkede onlarca masumun katlinden sorumlu olacaktı. Allah Türk Silahlı Kuvvetlerimize ve ÖSO’ya güç kuvvet versin.

Bu yazı toplam 722 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.