1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. YÖNETİM ŞİMDİ HESAP SORMALI VE KAMUOYUNU AYDINLATMALIDIR.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

YÖNETİM ŞİMDİ HESAP SORMALI VE KAMUOYUNU AYDINLATMALIDIR.

A+A-

Bu sene Futbol Federasyonu 3 K üzerine oynadı. Karabük yolcu oldu. Kasımpaşa her türlü ayak oyunlarına rağmen bu oyunu bozdu. Ligde kalmayı garantiledi. Bir diğeri Konyaspor. Kazanılan kupa sonu ilk ceza kesildi. 5 maç saha kapatma. Sonra ardı ardına cezalar geldi. Bir Konyaspor yetkilisi çıkıp açıklasa da hepimiz dönen dolapları bilsek. Bugüne kadar kaç kez, ne kadar Konyaspor’a para cezasıkesildi? Kaç kez tribün kapatma cezası alındı?

İşte Kamuoyu böyle oluşturulur.

Tek tek her maçta yapılan bariz hakem hataları ve elimizden alınan puanlarla ilgili bir kaset hazırlanıp, kamuoyuna duyurulmalı ve tüm siyasilere gönderilip çalınan puan ve puanlarımızı ve oynanan oyunları ayyuka çıkartmalıyız.

Rakibe hiçbir ceza kesilmeden aylarca takımdan ayrı kalan yıldız futbolcular, futbolcuların ücretleri ile kulübün maddi kayıpları içinde mutlaka ama mutlaka kanıtlarıyla birlikte her bir federasyon yetkilisi hakkında suç duyurusunda bulunulmalı, sonuna kadar kulübün kayıpları Federasyondan talep edilmelidir.

Kulüp Başkanı, Yöneticiler, Belediye Başkanları ister iktidar ister muhalefet tüm Siyasi parti temsilcileri Konya’yı ve cefakâr taraftarlarını düşünüyorsanız bir kez olsun ortak bu meseleye el atıp hakkımızı aramalısınız. İnanın tüm Konya peşinizden gelecektir.

İster ligde kalalım ister düşme potasında olalım. Bu federasyondan hesap sorulmalı. 5 farklı galip geldiğimiz Sivas maçından sonra bile ceza vermeyi adet edinen zihniyet bu sene olmasa da seneye bu işi tamamlamaya çalışacaktır.

Bir diğer düşündüren mevzu ise Karabük Başkanının açıklaması. Futbol kulüplerini batıran KULÜP YÖNETİMLERİDİR diyor ve ekliyor. Menajerler… Menajerler.

Şimdi zamanıdır değildir DİYEBİLİRSİNİZ. ŞİMDİ TAMDA ZAMANI…Benim vazifem sormak. Bu günkü Konyaspor yönetimi kulübü borç batağına sokmuş mudur? Menajerlere bu yıl için ödenen para ne kadardır? Ve Konyaspor’un Borcu var mıdır, yoksa Kulüp bakiyesi artıda mıdır? Biz genel kurulda hesap veririz demek yerine umarım alnımız açık..Tüm Konyasporluların bilmek hakkıdır deyip, kamuoyunu aydınlatmalılar. Özellikle de hep gündemde olan şu menajerlere ödenen yıllık meblağı bilmiş ve Karabük Başkanının açıklamalarının Konyaspor’da ne kadar ETKEN olduğunun da cevabını almış oluruz.

Arap dünyasının ASLA HİÇBİR ÜLKE HALKINI ZİKRETMEDEN, sex kasetleriyle gündeme gelen liderlerinin, sürekli Türkiye’yi işgalci ve insanları evlerinden yurtlarından eden bir Ülke olarak gösterme telaşı var.

Başını da Birleşik Arap Emirlikleriçekiyor. 7 Emirlikten oluşan yaklaşık 10 milyon nüfuslu bu ülke petrol ve doğalgaz zenginidir. Her pisliğin döndüğü Dubai de içine alır.

Bunların İngiliz uşağı olduğunu bilmeyen yoktur. Büyük ihtimal siyasi yönetimi elinde bulunduran her Şeyh’in İngiliz vatandaşlığı da vardır.

İngiliz uşağı bu hadsizler, 15 Temmuz darbecilerine müthiş medya desteği sağlamış, manipülehaberlerle Türk Milletinin darbecilere karşı koymaması gerektiğini her dakika yayınlarında yer vermişlerdir. Bu Alçaklar daha da ileri giderek, Ülkede Askeri darbenin başarılı olduğunu,Sayın Erdoğan ve ailesinin ülkeden kaçarak, bir başka ülkeden sığınma talebinde bulunduğunu yayaraksürekli zihinleri bulandırma ve darbeye karşı sokağa dökülen vatandaşların mücadele azmini kırmaya çalışmışlardır.

Genelde işgalci diyenlerin tamamı ya PKK sevicisi Avrupa Ülkeleri ya da Arap dünyasından. En sonuncusu Darbeci, Diktatör, İNGİLİZ tohumu, Amerikan sermayesi SİSİ UŞAĞI DİLLENDİRDİ.

Açık ve net söylemek gerekirse bunlardaki en büyük hazımsızlık, kendilerinden BİR HALT OLAMAMASI. En büyük hazımsızlık kendilerinden bir RECEP TAYYİP ERDOĞAN çıkmaması.

En büyük hazımsızlık Arap halkının bir kahraman olarak kendilerini değil de Recep Tayyip Erdoğan’ı görmesi. Onu İslam Aleminin ve Dünya mazlumlarının lideri kabul etmeleri.

Osmanlı’dan nefret ettikleri gibi, Osmanlı’nın devamı gördükleri Türkiye Cumhuriyeti’nden de nefret ediyorlar.

Allah her birini ıslah etsin. Islah olmazlarsa her zaman Hıristiyan Dünyasının hizmetkarı ve uşağı olarak tarihe geçecekler.

Her biri, halkının parasını sömürgecilere yatıran eli masumların kanına bulaşmışdiktatör olarak tarihe geçecek.

Allah’a Emanet Olun.

 

Bu yazı toplam 420 defa okunmuştur.
Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.