1. HABERLER

  2. KONYA

  3. Yürek fırınında pişen şiirler
Yürek fırınında pişen şiirler

Yürek fırınında pişen şiirler

Gazetemiz yazarı Ahmet Kağan Karabulut, ‘Vav Misali’ isimli şiir kitabıyla okuyucularıyla buluştu.

A+A-

Aynı zamanda Selçuk Üniversitesi Rektör Yardımcısı olan Prof. Dr. Ahmet Kağan Karabulut, 5 bölümden oluşan şiir kitabında 99 şiiri ile okuyucalarının yüreğine dokunmayı hedefliyor. Karabulut, denemelerden derlediği ilk kitabı ‘ Ne Zaman Kaybettik’ ve ikinci kitabı Kendi Şah’ına Şah Çekenler’den sonra üçüncü kitabını okuyucularıyla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyor. Palet Yayınevi tarafından basılan ‘Vav Misali’nin hazırlanış sürecinde emeği geçenlere teşekkür eden Ahmet Kağan Karabulut, destekçilerine şöyle hitap etti; “Vav Misali’nin yayına hazırlanma aşamasındaki emeklerinden ötürü kıymetli kardeşim Doç. Dr. Ufuk Deniz Aşcı’ya, editörümüz Menşure Aşcı’ya, kitabın tasarımını yoğun bir emekle gerçekleştiren Harun Yıldız’a ve bu çalışmanın kısa zamanda siz kıymetli şiir dostlarıyla buluşmasını sağlayan Palet Yayınlarının değerli yönetici ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.”

“Bu çalışmanın hayırlara, iyilik ve güzelliğin yayılmasına vesile olmasını diler, bizim için de rahmet ve mağfiret vesilesi kılmasını Yüce Mevlâ’dan niyaz ederim.”diyen A. Kağan Karabulut, eserini başta Ruhunun Güneşi olarak nitelendirdiği eşi, anne ve babası ile hakkın, adaletin ve hürriyetin” mücadelesi ile ömürlerini tüketmiş tüm dava erlerine hediye ettiğini ifade etti.
“ Vav Misali" Konya'da rampalı çarşıdaki Gençlik Kitabevinden ve çok yakında belli başlı internet kitapçılarından temin edilebilirken, Ahmet Kağan Karabulut’un, Ne Zaman Kaybettik ile Kendi Şah’ına Şah Çekenler isimli kitaplarına Enes Kitabevinden ve internet kitapçılarından ulaşılabiliyor. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.