1. YAZARLAR

  2. Kadir İYİANLAR

  3. ALLAH(C.C.) HER ŞEYE YETER. TUZAKLARI BOZAR.
Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR

Kadir İYİANLAR
Yazarın Tüm Yazıları >

ALLAH(C.C.) HER ŞEYE YETER. TUZAKLARI BOZAR.

A+A-

Türkiye’yi tüm dünya önünde küçük düşürmek ve cezalandırmak için Ahlaksız dümen çeviren ABD’nin planları yavaş yavaş ters tepmeye başladı.
Etme bulma dünyası.
Ne ekersen onu biçersin.
Arkadaşını söyle sana kim olduğunu söyleyeyim.
Kimlerle arkadaşlık yaparsan, kimlerle oturup kalkarsan, onların ahlâkından size, sizin ahlâkınızdan onlara bir şeyler geçer.
Fethullah Gülen denilen soytarı. Baş dostları, Yahudiler ve Hristiyanlar. Gariban vatandaştan topladıkları sözde aidatları, İş adamlarından aldıkları haraçları Kiliselere, Sinagoglara bağışladılar, Amerika ve dünyanın dört bir yanında lobi faaliyetleri yürütebilmek, günü geldiğinde verdikleri rüşvetlerin karşılığını almak için siyasetçilere bağış adı altında verdiler.


17-25 Aralık’ta devletin en üst makamını da içine alacak şekilde rüşvet ve yolsuzluk operasyonu yaptılar. Yetiştirdikleri tüm hakim, savcı, polis emirlerinde dosya üzerine dosya ürettiler.
 2 kişi hariç, (İki kişiye beynim hiç ama hiç inanmadı) gerisi tam bir karalama operasyonuydu. Özellikle Cumhurbaşkanı ve ailesini içine almak en büyük adilikti.
Rüşvet ve yolsuzluk derken her biri önce açığa sonra da kapı önüne konuldu.
Kendilerine göre gün geldi çattı. En az bir yıl boyunca her türlü hazırlığı yaptılar, 15 Temmuz akşamı Allah’ın yardımı ile elleri ayaklarına dolaştı ve darbeyi erkene alarak harekete geçtiler. Devletin tüm istihbarat ve güvenlik biriminin habersizliğine, Cumhurbaşkanı’nın bir ses vermesiyle Vatanın sahiplerinin dik duruşuyla Alçak başkaldırı da  darbe amaçlarına ulaşamadılar.
Her biri aktif, çetenin en üst kademesinde olanlar bir şekilde yurt dışına kaçtı.
Demek ki kendilerine bir şekilde garanti verilmişti.
Bugün içeride belirledikleri alçaklığa, dost ve müttefikleri olan ABD’de devam ediyorlar.
Anlaşılan o ki başarısızlıkta ikinci bir alternatif planları varmış.
Açık ve net söyleyeyim ki, hala kimin ne olduğunu anlayabilene aşk olsun.

Sarraf denilen bir soytarı. Devletin tüm üst kademesiyle dost oldu, muteber oldu. Fetö çetesine malzeme verdi. Başarılı olunamadı, sonra bir şekilde FBI devreye girdi, bu satılmışı ABD’ye bir oyunla getirdiler.
İkinci plan işlerlik kazanması için ABD’nin kirli gizli servisi, tüm Fetöcü hainleri ülke dışına çıkarmak için HER BİRİ İÇİN  50 binlerce dolar rüşvet vermiş, bunlara sahte pasaport düzenlemiş, yurt dışına kaçırılmalarına direk yardımda bulunmuş, hatta bunlara kalacakları kirasını ödedikleri ev bile tutmuşlar.
17-25 Aralık haininin sözü her şeyi ortaya koyuyor. Yıllarca bu milletin vergilerinden beslenip, mevki makam sahibi olmuş ismini anmaya bile tenezzül etmeyeceğim satılmışın burada savcılara ve kameralara karşı verdiği demeçle ABD’de şarlatanların kurup yönettiği mahkemede verdiği ifadeyi karşılaştırınca görüyorum ki.. Dost dostunu bulmuş.

Burada ben, 17-25 e aktif olarak katılmadım, böyle bir operasyondan haberim yok. Derken çuval dolusu belgeyle kaçışı, 50 bin dolar alması, kendisine ev tutulması ve FBI’ın kaçışında yüzde yüz parmağının olması ve kirli iş birliğinin bugün ortaya dökülmesi.
Tıpkı Sarraf’ın cezaevinde rüşvet vermesi, sayısız kereler FBI yetkilileriyle vereceği ifadeyi çalışması, yalan ifade vermesi karşılığında FBI’ın yeni kimlik ve ceza garantisi vermesi, ABD’de tutuklu bulunan ve yargılanan ATİLLA’nın hiçbir işte rol almaması ve asla rüşvet almadığının davayı açanlar tarafından onaylanması.
Bu dümeni kuranın ABD, uygulayıcısının Fetö çetesi, şarlatanının da Sarraf olduğunu bir bir ortaya koyuyor.
Ne hallere düşürdün sen bu İmansızları Yarabbi.


ENFAL Suresi 30. Ayet:
Hani bir zaman da inkarda direnenler senin önünü kesmek, öldürmek ya da sürgün etmek için sana tuzaklar kuruyorlardı. Nitekim onlar hep tuzak kurmuşlar, Allah da onların tuzağını sürekli boşa çıkarmıştır; zira Allah tuzakları boşa çıkaranların en hayırlısıdır.
Başka söze gerek var mı?
Allah her şeye yeter. Allah yar ve yardımcımız olsun.

 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.