Başkan Kılca’dan Karatay Zabıta’ya tebrik ziyareti

Başkan Kılca’dan Karatay Zabıta’ya tebrik ziyareti

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Zabıta Teşkilatı'nın 194'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Karatay Belediyesi Köprübaşı Zabıta Karakolu'nu ziyaret ederek Zabıta Müdürlüğü personeliyle bir araya geldi.

A+A-

Personelin Zabıta Haftası’nı tebrik eden Başkan Hasan Kılca, “Alandaki yüzümüz olan, ilçemizin güvenliği, huzuru ve hemşehrilerimizin sağlığının temini noktasında Karatay Zabıta Teşkilatımız örnek işlere imza atıyor” dedi.

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Zabıta Teşkilatı'nın 194. kuruluş yıl dönümü olan "1-7 Eylül Zabıta Haftası" kapsamında Karatay Belediyesi’nin alandaki yüzü olan Zabıta Müdürlüğü personelini ziyaret etti.

Karatay Belediyesi Köprübaşı Zabıta Karakolu’nda gerçekleştirdiği tebrik ziyaretinde Başkan Hasan Kılca, özellikle pandemi döneminde vatandaşın sağlığı, güvenliği ve huzuru için gece gündüz demeden çalışan Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu ve personeline teşekkür etti. 

KARATAY ZABITA TEŞKİLATI ÖRNEK İŞLERE İMZA ATIYOR 

Karatay Zabıtasının pandemi sürecinde çalışmalarıyla örnek olduğunu söyleyen Hasan Kılca şöyle konuştu;

“Belediyeler, aslında ilk önce zabıta teşkilatı olarak kurulmuşlar ve geçmişi Hz. Ömer dönemine kadar uzanıyor, Osmanlı ve günümüze kadar da geliyor. Bu vesileyle, zabıta teşkilatımızın 194. kuruluş yıl dönümünü ve haftasını tebrik ediyorum. Büyükşehir ve ilçe belediyelerimizde görev yapan teşkilatlarımızla güzel bir uyum içerisinde hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Zabıta teşkilatımız, belediyeler olarak bizim alandaki yüzümüz ve kurumumuzun en önemli birimlerinden birisi. Her biriniz önemli görevler ifa ediyorsunuz. İlçemizde güvenliğin huzur ve sağlığın temini konusunda önemli çabalarınız var. Bu konuda Karatay Zabıta, örnektir. Özellikle pandemi sürecinde göstermiş olduğunuz gayretten dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu vesileyle bir kez daha zabıta haftanızı tebrik ediyorum.” 

Karatay Belediyesi Zabıta Müdürü Zeki Gökmenoğlu da Karataylılara en iyi hizmeti verebilmek için zabıta teşkilatı olarak gayret ettiklerini belirterek ziyareti ve desteklerinden dolayı Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür etti.

MUHAMMED EMİN GÜLEÇ
 

Etiketler : , ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.