1. YAZARLAR

  2. Ufuk Kendirci

  3. Eldeki malzemeyle bu kadar
Ufuk Kendirci

Ufuk Kendirci

Yazarın Tüm Yazıları >

Eldeki malzemeyle bu kadar

A+A-

Aykut Kocaman ve Abdullah Avcı birbirlerini çok iyi tanıyan iki hocanın düellosu beklendiği gibi kısır geçti. Teknik adamlar  oyunun doğrularını yapmaya maksimum özen gösterince minimum heyecan yaşadık.

Konyaspor rakibine göre ilk yarıda daha istekli oynadı. Alan daraltarak baskı oluşturdular. 3. Dakikada Milosevic'in attığı gol öncesi Ömer kaleci Karius'u perdelemeye çalışmak yerine çekilseydi atak gol değeri kazanabilirdi. Yani golü hazırlayıp golden etti. 

Takım bal yapamayan arı gibiydi çalıştılar, çalıştılar pozisyon üretemeyince pes ettiler. İkinci yarı sahada ne yaptıkları belli olmayan yeşil beyaz formalı oyuncular vardı.

Beşiktaş çok iyi mi oynadı, hayır. İlk yarı rakibine top verdikten sonra ikinci yarı etkili 1 2 pozisyon yakalayıp Burak ile sonucu aldılar. Konyaspor'un Beşiktaş'a yenilmesi çok eleştirilmez. Ama skor 1-0 iken oyunu değiştirecek 1 adamı yoksa takımın burada sorun var demektir.

Kadro kalitesi çok düşük. Göz karartılıp revizyon yapılmalı ama kasa buna izin verecek gibi durmuyor. Kısacası taraftarın daha fazla sabıra ihtiyacı var. 

 

Önceki ve Sonraki Yazılar