eTwinning kalite etiketi başvuruları tamamlandı

eTwinning kalite etiketi başvuruları tamamlandı

Sarayönü Şehit Abdullah Tayyip Olçok İlkokulu’nda 2019/2020 Eğitim Öğretim yılında yürüttükleri proje, sosyal faaliyetlerde aktif olarak görev alıp faydalı çalışmalar yürüten öğretmenlere plaket verildi.

A+A-

Okul Müdürü Ali Denizli, “Okulumuz okul öncesi öğretmenimiz Ayşe Çelik ‘Artık Materyallerin Serüveni’ ve ‘Değerlerimizi Birlikte Yaşayalım’ eTwinning projelerini, sınıf öğretmenlerimiz Arife Yalçınkaya ve Neşe Sağdıç ‘Değerlerimizi Birlikte Yaşayalım’ ve ‘Okuyorum Yazıyorum Dünyaya Açılıyorum’ eTwinning projelerini, sınıf öğretmenimiz Münire Çobanoğlu ise ‘Benim Sınıfım Benim Atölyem’ ve ‘Yaşam Becerilerini Geliştiriyorum’ eTwinning projelerini aktif bir şekilde yürüterek başarıyla tamamladılar ve kalite etiketine başvurdular. Sınıf öğretmenimiz Hikmet Onur Kınacı`da  ‘Akıllı Dersler, Akıllı Sınıflar’ eTwinning projesi ve okul içinde ve dışında gerek eğitim öğretim gerekse sosyal ve kültürel faaliyetlerde özverili çalışmaları ve gayretlerinden dolayı onure edildi” dedi.

Covid-19 salgını sürecinde de projelerinin devam ettiğini belirten Okul Müdürü Ali Denizli şöyle devam etti;

“Bu süreçte veliler etkinliklerin gerçekleştirilmesinde aktif görev aldılar. Nisan ayında online veli kitap okuma sınavı yaparak ebeveynlerin çocuklarımıza olumlu rol model olmaları amaçlandı. Projelerimizde online sergiler düzenlenerek proje ürünleri ve etkinlikler sergilendi. Okul twitter hesabı ve okul web sitemizden sergiler paylaşıldı.”

Müdür Denizli, 2023 eğitim vizyonu doğrultusunda proje ve sosyal faaliyetlerle öğrencilerde farkındalık yaratmayı, yaratıcı ve çok yönlü düşünme becerisine sahip, sosyal, kültürel yönden kendini yetiştirmiş gelecek nesilleri yetiştirmenin gerekliliğine işaret ederek, “Proje ve sosyal kültürel etkinliklerimiz, bu amaçları gerçekleştirmede önemli bir adım oldu. Önümüzdeki süreçte de bu proje ve faaliyetleri yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Denizli, proje ve etkinliklerde emeği geçen öğretmenlere çaba ve emeklerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.

Etiketler : ,

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.