Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Altay’a “Gençlik Projeleri” ödülü

KONYA
05 Ekim 2022 19:02
Son Güncelleme:05 Ekim 2022 19:02
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından düzenlenen “Tam Bana Göre Festivali”nde Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a “Güle Oynaya Camiye Gel” projesi dolayısıyla Gençlik Projeleri Ödülü verdi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Başkan Altay’a “Gençlik Projeleri” ödülü

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ses getiren “Güle Oynaya Camiye Gel” projesi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ödüllendirildi.

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara’da düzenlenen Gençlik ve Yerel Yönetimler temalı “Tam Bana Göre Festivali”ne katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, geçen yıl 2 milyon gencin katıldığı festivalin ikincisine katılmaktan büyük bir memnuniyet duyduğunu ifade ederek, festivalin hayırlı olmasını diledi.

“Ödül alacak belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum”

Siyaset kurumu, sivil toplum ve resmi kuruluşlarla gençlere daha iyi hizmet etmek için tüm imkanları seferber ettiklerine dikkati çeken Erdoğan, “Bunu son 20 yılda olduğu gibi yine sizlerin fikirlerini alarak, gençlerimizle istişare ederek gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu yılki festivalin de her açıdan başarılı geçeceğine inanıyorum. Festival kapsamında ‘Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri’ yarışmasının ödüllerini vereceğimiz belediyelerimizi, belediye başkanlarımızı tebrik ediyorum.” diye konuştu.

Daha sonra düzenlenen ödül töreninde Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yerel Yönetimler ve Gençlik Projeleri dalında Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay’a, “Güle Oynaya Camiye Gel” projesi dolayısıyla ödül verdi.

Başkan Altay Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay da çocukların ve gençlerin milli-manevi değerlerle yetişmesine büyük önem verdiklerini belirtti. Türkiye’ye örnek projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini kaydeden Başkan Altay, verdikleri destek ve takdim ettikleri ödül dolayısıyla Cumhurbaşkanı Erdoğan’a teşekkür etti.

Yorum Yazın