Rektörün o sözleri şehri ayağa kaldırdı

GÜNDEM
05 Ekim 2022 13:23
Son Güncelleme:05 Ekim 2022 13:23
Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Namık Ak, Karamanlıların sütten çıkmış ak olmadığını aralarında vampirlerin olduğunu iddia etti. Rektörün o sözleri şehri ayağa kaldırdı ve sosyal medyadan büyük tepki aldı.
Rektörün o sözleri şehri ayağa kaldırdı

KMÜ Rektörü Namık Ak Üniversitede 1. Sınıfa başlayan öğrencilere Karaman’ı tanıttı. Kendisinin İstanbul’dan geldiğini ve Karaman’ın da sütten çıkmış ak olmadığını söyleyen Namık Ak burada vampirlerin olduğunu söyledi.

Namık Ak konuşmasında; “ Ben İstanbul’dan geldim, burası çokta sütten çıkmış ak kaşık falan değil vampirler var.” Dedi.

ÖĞRETİM GÖREVLİSİNE "EMME BASMA TULUMBASI"

KMÜ Rektörü Namık Ak’ın Karaman halkı için söylediği skandal sözleri bitmeden bu sefer de orada ki bir öğretim görevlisine “Emme Basma Tulumbası gibi kafanı salla” demesi salonda kilere şok etkisi yarattı.

Rektör Namık Ak, Genç olma yaşının kaç olduğu konusunda konuşma yaparken orada ki Hüseyin adında ki bir hoca seslenerek; “ Öyle değil mi? Hüseyin hoca.. Emme Basma tulumbası gibi kafayı salla ya da bir şey yapma” dedi.

VATANDAŞLAR SOSYAL MEDYADAN TEPKİ GÖSTERDİ

Rektör Namık Ak’ın bu konuşmalarına tepki gösteren vatandaşlar sosyal medya hesaplarından “ Bende Vampire benziyor muyum?” şeklinde yorum paylaşarak tepkilerini gösterdiler.

Yorum Yazın