Ahmet ÖZER

Ahmet ÖZER

Haçlı Terörü

A+A-

Geçtiğimiz hafta cuma günü İslam ve Müslüman düşmanlarının yaptıkları alçak saldırıların sonuncusu dün Yeni Zelanda’da oldu.

Cuma namazı vakti 2 camiye eş zamanlı düzenlenen Haçlı, siyonist ve satanist terörünün de 49 kişi şehid olurken 48 kişi de yaralandı.

Haçlı dünyasında terörist kendinden olunca saldırıya “terör” demedi, diyemedi. Kınamakla yetindiler.

Oysa terör terördür. DEAŞ’ın, El Kaide’nin yaptığı katliamların adı ne kadar terörse Avrupa’da Amerika’da İslam ve yabancı düşmanlarının yaptıkları da en az o kadar terördür.

Ve şunu da bilin sadece eline silah alıp masum insanları katleden alçaklara terörist denmez.

Teröre karşı bir tavır koymadan önce ölenin ve öldürülenin dini inancına bakan da teröristtir.

Yeni Zelanda'da katliam yapan terörist Brenton Tarrant'ın yaptığı katliamı sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak tüm dünyaya izletti ve Türkiye'ye ve başkan Erdoğan’a da tehdit içeren sözde manifesto yayınladı.

Ayasofya'nın minarelerini yıkma tehditleri, İstanbul'u geri kurtarıp tekrar Konstantinopolis yapmak gibi hayallerinden bahsediyor. Kan emici vampir batı yine gerçek yüzünü gösterdi ve saldırıyı yapan Hıristiyan terörist için sadece "Camiye saldırı" ifadesini kullandı.

Aynı batı kendi kurup büyüttüğü DEAŞ terör örgütünün saldırılarını verirken yüce dinimiz İslam’ın adını kullanarak "İslamcı teröristler" diyecek kadar da alçaklıkta kendi ile yarışıyorlar.

Terör ile İslam’ı hiç zaman bir araya asla gelmez, getirilemez. Zira İslam barış dinidir ve asla teröre müsaade etmez.

ABD, Rusya ve AB ülkeleri Afganistan’da Irak’ta Suriye’de ve birçok yerde hâlâ katliamlarına devam ediyor ve kimse haçlı terörü ifadesini kullanılmıyor.

İsrail terör örgütü yıllardır Filistin’de katliam yapıyor ve hâlâ bu katliamlar devam ediyor. Kimse Yahudi terörü ifadesini kullanılmıyor.

Afganistan’daki, Irak’taki, Suriye’deki, Filistin’deki katliamların failleri her ne kadar devletler olarak görülse de sonuçta bu ülkelerde katliama uğrayan Müslümanlardır bu katliamı yapanlarda ABD, İsrail, Almanya, İngiltere, Fransa, Rusya gibi Haçlı ülkelerdir.

Müslüman kimlikli bir teröristin saldırısında derhal “Radikal İslamcı terörist” sıfatını uygun görenler “Radikal Hıristiyan terörist” ifadesini kullanılmıyor.

İşgal için bahane aranıyordu.

ABD’nin başındaki sarı faşist Trump’ın DEAŞ’ı Obama-Hillary ikilisinin kurdurduğunu itiraf etmişti.

11 Eylül saldırını planlayıp hayata geçiren ABD bu saldırıyı Müslümanların üzerine yıkıp Afganistan ve Irak’ı işgal ederek milyonlarca Müslümanı katletmişti.

Şimdide bu saldırı bahanesi ile ABD ve İsrail tarafından kurulan DEAŞ terör örgütüne kilise ve sinagoglara saldırı yaptırarak Yeni Zelanda’daki katliamın intikamı gibi gösterilip Müslüman bir ülkeyi işgal planı yapılacağını bilmeyen yoktur.

Charlie Hebdo için yürüyenler Yeni Zelanda içinde yürüyecek mi?

2015 yılında Fransa’nın başkenti Paris’te Peygamber efendimiz S.A.V için alçak bir karikatür çizen dergi ye saldırı düzenlendi bu saldırıda 12 kişi öldürüldü.

Saldırıda ölenler için dünya ayağa kalktı ve dünya liderleri Paris’te buluşarak bizden de Ahmet Davutoğlu da katılmıştı teröre karşı 1 milyon kişi yürüyüş yaptı.

Şimdi bu liderler Yeni Zelanda’da Hıristiyan teröristler tarafından katledilen Müslümanlar için de yürüyecek mi?

Yürümezler çünkü öldüren teröristler Hristiyan, ölenler ise Müslüman.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.