1. HABERLER

  2. POLİTİKA

  3. Kulu ’da, CHP’ye yeni katılan 100 üyeye rozetleri takıldı
Kulu ’da, CHP’ye yeni katılan 100 üyeye rozetleri takıldı

Kulu ’da, CHP’ye yeni katılan 100 üyeye rozetleri takıldı

CHP Kulu ilçesine değişik partilerden katılan 100 kişinin rozet takılması töreni düzenlendi.

A+A-

 CHP Kulu ilçesine değişik partilerden katılan 100 kişinin rozet takılması törenine, CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş, il yönetim kurulu üyeleri, CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener, Ankara Milletvekili Levent Gök,  PM Üyesi ve Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Gençlik Kolları Genel Başkanı Genç Osman Killik, Gençlik Kolları Genel Başkan yardımcısı Yusuf Baştuğ,Konya Kadın Kolları Başkanı Damla Yılmaz, Kulu İlçe Başkanı Ersel Çorum ilçe yönetim kurulu üyeleri, Kulu Eski İlçe Başkanı Vahdettin Yücel ile ilçe başkanlarıyla partililer katıldı.

Haklımız siteminde haklıdır

CHP Konya İl Başkanı Barış Bektaş’ta konuşmasında vatandaşlarımızın siteminde haklı olduğunu dile getirerek, “ Ülkemizin geldiği nokta ortadadır. Bürokrasisi tasfiye edilmiş bir durumdadır. Ekonomik kriz gittikçe derinleşmektedir. Doların yükselişiyle birlikte hayat pahalığı artmaya devam ediyor. İktidarın ülkemizi iyi yönetemediğinden dolayı da bir bahane arayışı içindedir. Bütün bunların karşısında duran tek kurum ve parti CHP’dir. Halkımız, iktidarın ülkemizi kötü yönetimi karşısındaki siteminde haklıdır. İktidar ise, yaptığı yanlışlar karşısında da haksızdır. Artık partimizi CHP’nin iktidarı kaçınılmazdır. Birlikte ortak bir sinerji oluşturup, el birliğiyle partimizi iktidarı taşıyacağız. Ülkemizin tek kurtuluşu CHP’nin iktidardır” diye konuştu.

Ülkemizde bir değişim süreci başlıyor

CHP Konya Milletvekili Abdüllatif Şener konuşmasında ülkemizde bir değişim sürecinin başladığına işaret ederek, “Vatandaşlarımız iktidarı terk ederek, partimize yöneliyor. Bu durum CHP’nin iktidarının müjdesidir. Artık ülkemizde bir değişim sürece başladı. Önümüzdeki seçimlerde partimiz CHP iktidar olacaktır. Onun içinde partimizin saflarında sizleri sıkı durmaya çağırıyorum. İktidar ülkemizin bir yangın yerine çevirmiş olup, yönetemediği gibi, ekonomisi de hiçbir zaman bu kadar kötü olmamıştır.  Ekonomik krizin etkisi geneldir. Artık ekonomiyi ve ülkemizi yönetemeyen iktidarın tutarlı bir tarafı da kalmamıştır. Gitme zamanı gelmiştir. Gitmelidir de. Bugün partimize yeni katılanlara, ilçe başkanımıza, il yönetimimize, genel merkezden katılanlara da teşekkür ediyorum.”

Gençlere ve kadınlarımıza güveniyoruz

CHP Parti Meclisi Üyesi ve Kadınlar Kolu Genel Başkanı Aylin Nazlıaka konuşmasında gençlere ve kadınlarımıza güvendiklerini ifade ederek, “Partimizdeki gençlerimize ve kadınlarımıza güveniyoruz. İktidar sahalara çıktığında işsizlikten, ekonominin bozukluğundan, doların hız kesmeyen yükselişinden ve fakirleşen halkımız karşısında hiçbir şey diyemeyecektir. Hiçbir sözü de olamaz. İktidara geldiklerinde yoksulluğu, yoksuzluğu ve yasakları kaldıracak dediler gelinen noktada her şeyi tersine döndürdü. Bizim iktidarımızda ekonomiyi düzelteceğiz”  diye konuştu.  

Partimizin iktidarına söz vermenizi istiyorum

CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı Gençosman Killik, “Bugün Kulu ilçemizde çok güzel bir katılım ve oluşum var. Bayrağımızı Kulu belediyesine ve partimizin iktidarına varmısınız? Sizlerden söz vermenizi istiyorum. Aramıza yeni katılanlara ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” İfadelerini kullandı.  

Konuşmaların ardından CHP Kulu ilçesine yeni katılan üyelere rozetleri takıldı. SADETTİN KALECİ

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.