Uzm. Ped. İshak Orhan
Uzm. Ped. İshak Orhan

GÜÇLÜ VE KUVVETLİ OLMAMIZ, BİRLİKTE HAREKET ETMEMİZE BAĞLIDIR.

09 Ocak 2018
3 dk Okuma
4 yıl önce
GÜÇLÜ VE KUVVETLİ OLMAMIZ, BİRLİKTE HAREKET ETMEMİZE BAĞLIDIR.

BÖL, PARÇALA VE YUT OYUNUNA GELMEYELİM LÜTFEN.

                       

ABD 1783 yılında İngiltere'ye karşı 13 ayrı koloninin savaşması ve kolonilerin birleşmeleri sonucunda varılan birlik anlaşması ile kurulmuş ve şu anda dünya ekonomisinin yüzde 25 ine hakim olmuştur. Yani birleşme neticesinde büyümüş ve dünyaya hakim hale gelmiştir.

Peki, bizim derdimiz ne? Bizim aptalların, avanakların derdi ne? Neden farkına varmayıp da bu ülkeyi bölmeye çalışıyorlar? ABD, bölerek kazanıyor çünkü. Bizleri veya dünya ülkelerini ne kadar böldü, o kadar kasasına para giriyor. Dünya ülkeleri birleşecek olurlarsa ABD nin işi zor. O sebeple tüm ülkelerdeki ajanları vasıtasıyla, insanları birbirlerine düşman edip bölmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

Öyleyse hemen ülke içinde birlik ve beraberliği sağlamak için elimizden geleni hep beraber ve hızla yapmalıyız. Aksi takdirde vatanımızdan olacağız Allah korusun.

Halk içinde ayrımcılık yapanların, ABD veya İsrail ajanları olacağını bilelim. İstihbarat teşkilatımız da bu kişileri göz altında tutmalıdırlar.  Bir süre sonra bu ülkenin insanları aralarına giren bu virüsler ayıklanacaktır. İnsanlarımız akıllarını kullanmaya başlayacaklardır.

Özellikle sosyal medyada ve görsel medyada, insanlarımızın en çok takip ettikleri ve işledikleri saatlerde yayınlanacak birleştirici programlar sayesinde insanlarımızın zihinlerindeki virüsler hızla temizlenmelidir.

Bizim insanımız dünyanın hiçbir yerinde olmayan süper özelliğe sahiptir. Bu özellik tam ortaya çıkmışken, bunu harekete geçirmez isek, yaşadığımız olaylardan çok daha büyüklerini yaşamak sorunda kalabiliriz.

Yorum Yazın