NEÜ'den gazetemize ziyaret

Necmettin Erbakan Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Engin Bozacı ve Etkinlik Yöneticisi Arif Çelik, Hakimiyet gazetesini ziyaret etti.

NEÜ'den gazetemize ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Necmettin Erbakan Üniversitesi Kurumsal İletişim Koordinatörü Engin Bozacı ve Etkinlik Yöneticisi Arif Çelik’i gazetemiz imtiyaz sahibi Yusuf Gürbüz ile İdari ve mali işler müdürümüz Mustafa Uğurlu ağırladı. Bozacı, Necmettin Erbakan üniversitesinde işlevini tam olarak yerine getiren Kurumsal iletişim ve basın müşavirliği oluşturmaya çalıştıklarını ifade etti. Bozacı ‘Rahmetli hocamız Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın ismine yakışır bir üniversite olmak için çaba sarf ediyoruz. Üniversitemiz fiziki anlamda olduğu gibi akademik anlamda da kendini ispatlamış ve yıldızı her geçen gün parlayarak yükselen bir üniversite oluyor. Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Cem Zorlu, önderliğinde bu kentin Üniversiteler anlamında marka değerini yükseltmek için diğer üniversiteler gibi yoğun bir çaba içindeyiz. Konya’mız bu anlamda çok şükür Üniversiteleri ile son derece yüksek bir kalitede bulunuyor’ dedi.

Gazetemiz imtiyaz sahibi Yusuf Gürbüz’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek ‘Yaptığınız çalışmaları dikkatle ve gururla takip ediyoruz. Bu anlamda Konya Üniversitelerinin taktire yaşayan çalışmaları var. Kısa sürede kendini kabul ettiren Necmettin Erbakan Üniversitemizin başta deneyimli rektörü Cem Zorlu hocamız olmak üzere tüm çalışanlarına başarılar diliyorum’ ifadelerini kullandı. Pandemi kurallarına çerçevesinde gerçekleşen ziyaret çekilen hatıra fotoğrafı ile son buldu. HASAN HÜSEYİN ALEMDAR

Bakmadan Geçme