Serdar USMAN

Serdar USMAN

Pkk Terörü Ve Uzantıları Temizlenecek

A+A-

Terör belası ülkemizin her yanını kapladı. Milletçe her gün yeni fidanları toprağa veriyoruz. Ülkemizi içten ve dıştan yıkmak isteyen hainlerin her biri yakın gelecekte yaptıklarının bedelini fazlasıyla ödeyecekler. Üzücü olan, ülkemizin söz sahibi olmaya başladığı bir dönemde yapılanların temelinde ülkemizin ilerleyişini durdurmak temel hedefleri olmuştur.
Mevzu aslında çok geniş açılımlıdır. İsterseniz önce içimizde ki hainlerden başlayarak söze gireyim. Bu ülkenin vatandaşı olarak kayıtlara geçmiş olan bazı insan siluetinde ki yaratıklar mecliste 80 sandalyeye sahip olmuşlardır. Bunların PKK ile olan organik bağları açık ve nettir. Daha da vahim olanı, desteklerini açık ve net olarak basın toplantılarında, TV demeçlerinde ve tüm diğer ortamlarda çekinmeden dile getirmekte ve şehitlerimiz için bir zil takıp oynamadıkları kalmaktadır. Günden güne çığırından çıkan davranış biçimleri karşısında milletimiz iyice bilenmiş ve bu örgüte karşı tepkilerini sert ve net tavırlarla ortaya koymaya başlamıştır. PKK’nın Kürtleri temsil etmediği ve dış güçlerin maşası olarak ülkemizde ki huzur ortamının bozulması, istikrarlı ekonomik büyümenin engellenmesi ve İslam dünyasında ki uyanışın önüne geçilmesi amacıyla hareket eden hainler güruhu olduğu iyice belirginleşmiştir. Böylesi bir durum karşısında doğunun kontrolünü elinde tutmak isteyen terörist güçlerin arkasında Almanya başta olmak üzere çok sayıda batılı ülkelerin olduğu ve hedeflerinde bölgede ki İslami yapıyı deforme etmek istedikleri ortadadır. İşte doğulu Kürt kardeşlerimizi seçim zamanlarında tehdit ederek hak etmedikleri bir galibiyete ulaşan mecliste ki uzantıları da PYD’yi, PKK’yı arkalarına aldıkları gibi bir açıklama ile aslında gerçek yüzlerini haykırdıkları biliniyor. O zaman şu bilinmelidir ki, şimdilik mecburen hükümette birkaç bakanı olan bu örgütün 01 Kasım 2015 seçimlerinde her zamanki gibi tehdit, şantaj, sindirme gibi taktiklerle çoğunluk elde etmesinin önüne geçecek tüm önlemler alınmalıdır.

Şımarıklaşmış bu yapıya karşı net tavır ortaya konulmalıdır. Geçtiğimiz günlerde yine bunların uzantılarından DBP'li Cizre Belediye Başkanı Leyla İmret, İngiliz Vice News'e konuşmuş "Cizre'de Türkiye'ye karşı iç savaş yürütüyoruz" demiş. Bu ifadeleri kullanma cesaretini nerelerden aldığını bizler biliyoruz. Günü geldiğinde de ağızlarından çıkan her lafın hesabını teker teker vereceklerini söyleyelim. Bakın bu hain aynı gazeteye devamında ne söylemiş biliyor musunuz?
“İç savaş Cizre'den başlayacak.” Bu kadar açık ve net bir şekilde hainliğini deşifre eden birinin gerçek amacı İngilizlere; “Emrinizdeyiz. Sadık köleleriniz olarak Türkiye’ye karşı savaş ilan ettik. Bu savaşın amacı Kürtlerin hakkını gözetiyor düzmecesiyle sizlerin hedeflerine hizmet etmektir.” İşte asıl amaç budur. Huzur ve sekinetin hâkim olmasını istemedikleri bölgemizde her yana saldıkları ateşin Türkiye’yi de çevrelemesi için işte bu satılık ne idüğü belirsizleri kullanacaklar. Bu gelişmeler karşısında teröristlerin ardında Alman ve İngilizlerin olduğundan şüphesi olan varsa beri gelsin. Bunlar ülkemizde katliamlarını sürdürmekten geri adım atmayacaklar. Çünkü onlara efendileri bu uğurda gebermeyi emretmişler.
Ülkemizin yapması gereken, bu hainlere dışarıdan silah ve mühimmat yardımında bulunan zalim ülkelerin önünü kesecek önlemler alınmasıdır. Gerekirse ülke sınırlarımız baştanbaşa tamamen kontrol altına alınarak içeriye sızıntılar engellenmelidir. Ülkemizin içine düştüğü bu ateş çemberi karşısında, kendilerini dini temsilci görerek halkımızın masum duygularını kullanan ve adına paralel yapı dediğimiz FETÖ’nün ve yandaşlarının da kontrol altında tutulması ve bu adamın bir şekilde sesinin kesilmesi gerekmektedir. Devlet yönetiminde merhametin maraz doğuracağı gerçeğinden hareketle HDP’yi bile desteklemekten çekinmeyen ve açıkça beyan eden bu terör örgütünün önü alınmalıdır. Dahası, sanatçı ve gazeteci adı altında açıkça HDP gibi terör destekçisi bir partiye oy kullandığını saklamayan ve gururla haykıran bozuntularda akan askerlerimizin ve polislerimizin kanlarında boğulacaklardır. Ortalık durulduktan sonra sanatçı kisvesine bürünmüş, TV film ve dizilerinde şirin roller üslenerek halkın gönlüne girmiş olanların aslında nasıl birer yılan olduklarına halkımız karar verecek ve kendilerinin sanatsal egemenlikleri son bulacaktır.
Hani Figen Yüksekdağ denen bir kadın var. HDP’nin eş başkanı olarak görev yapıyor. Ne diyor biliyor musunuz?
“Bunların her birisi 1 Kasım’da iktidarını güvence altına almak isteyen, Saray'ını güvence altına almak isteyen siyasetin, egemenlik hırsı nedeniyle yaşandı.” diyor. Allah senin cezanı versin. Yiyip, içtiğin hatta vekil olduğun memlekete yaptığın bu kalleşlikler sana fayda getirmeyecek.
Tüm bu söylediklerinin hesabını verecek. Bu ülkede idam yasağı kalkacak. AB başvurumuzdan vazgeçeceğiz. İdam serbest olacak. Bugün vatanımızda huzursuzluk çıkaranların hepsi birer birer infaz edilecek. Bu millete yaptıkları zarar yanlarına kar kalmayacak.

Devletten isteğimiz, sivrisineklerle uğraşmak yerine bataklığı kurutmasıdır. Bataklık kurutulmadıkça bu bela temizlenmez. İşte bu sebeple bu hainlere silah ve mühimmat sağlayan emperyalist odaklara karşı net tavır almak ve musluklarını ebediyete kadar kesmek gerekir.
 

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum