Ahmet ÖZER

Ahmet ÖZER

Terörist İsrail Hem Hırsız Hem Rüşvetçi Hem de Tecavüzcüymüş

A+A-

Terörist İsrail yıllardır estirdiği terör ile Ortadoğu’da katliamlara imza atmış ve bölgenin huzuru bu terör devletinin kuruluşu ile bozulmuştur.

Geçtiğimiz yıl terör örgütü İsrail'in başındaki Netanyahu ile karısı Sara hakkında yolsuzluk ve rüşvet soruşturması başlatılmıştı.

Kabaran dosyanın mahkemeye intikal etmek üzere olduğu ve Netanyahu'nun bu nedenle istifa etmek zorunda kalabileceği açıklandı. Daha önce eski “başbakan” Ehud Olmert rüşvet aldığı için, eski “Cumhurbaşkanı” Moşe Katsav ise cinsel taciz ve tecavüzden suçlu bulunmuş, tutuklanmış ve mahkûm olmuşlardı.

BAŞ TERÖRSİT NETANYAHU ZOR DURUMDA
Terör örgütü İsrail'in başındaki baş terörist Netanyahu hakkındaki yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasında sona gelindiği öğrenildi. Geçtiğimiz yıl başsavcıya ifade veren Netanyahu hakkında, kapsamlı bir dosya hazırlandığı öğrenildi. Dosyanın mahkemeye intikal etmesi durumunda istifa etmek zorunda kalabileceği belirtiliyor.

Baş terörist Netanyahu'nun karısı Sara Netanyahu'yu ise geçtiğimiz yıl polis, yolsuzluk ve İsrail'in mallarını yağmalama iddiasıyla 7 saat sorgulamıştı. Lüks hayat ve israfları ile gündemden düşmeyen Sara Netanyahu aynı zamanda çalışanlarına tabak fırlatmak, ırkçı hakaretler ve hakaretleriyle de haberlere konu oluyor.

 ‘CUMHURBAŞKANI' TECAVÜZDEN HÜKÜMLÜ
2000-2007 yılları arasında dünyanın en azılı terör örgütlerinden İsrail'in sözde cumhurbaşkanlığı görevini yapan Moşe Katsav, hakkında açılan soruşturma sonrasında cinsel taciz ve tecavüzden suçlu bulunuş ve 7 yıl hapis cezası almıştı. 2011'de tutuklanan Katsav, geçtiğimiz aralık ayında şartlı tahliye edilmişti.

‘BAŞBAKAN'A RÜŞVETTEN TUTUKLAMA
Baş terörist Natanyahu'nun selefi olan eski baş terörist sözde başbakan Ehud Olmert ise yolsuzluk ve rüşvet davası yüzünden 19 ay hapis ve 290 bin dolar cezaya çarptırılmıştı. Tutuklanan Ehud Olmert, cezasının infazının tamamlanmasının ardından geçtiğimiz Temmuz ayında tahliye edilmişti.

TERÖRİST BAKANLAR DA TACİZ VE RÜŞVETÇİ
Cinsel tacizle suçlanan Adalet Bakanı Haim Ramon bakanlık görevinden istifa etmişti. Sabra ve Şatilla katliamcısı ve 2000 yılında Harem-i Şerif'e pis ayaklarıyla girerek intifadanın başlamasına yol açan Beyrut kasabı lakaplı Ariel Şaron hükümetinin çevre bakanı Zahi Hanegbi ise rüşvet, görevi suiistimal ve adaleti engellemek suçlamalarıyla karşı karşıya kalmış ve istifa etmek zorunda bırakılmıştı. Eski savunma bakanı İzak Mordohay hakkında tecavüz suçlamasıyla soruşturma başlatılmıştı.,

BUNLARIN HEPSİ Mİ SAPIK?
İsrail'i yöneten üst düzey teröristlerin hakkında soruşturma açılmayan neredeyse kalmamış gibi. Cumhurbaşkanı Ezer Waizman, hakkında Fransız işadamı Edward Sarussi'den 500 bin dolar rüşvet almak suçundan açılan soruşturmanın yanı sıra; pek çok İsrailli Siyonist de uyuşturucu, organ kaçakçılığı, kadın ve çocuk ticareti, Yahudi çocuklarını uyuşturucuya alıştırmak şeklinde uzayıp giden suçlarla ilgili soruşturma dosyaları devam ediyor.

Önceki ve Sonraki Yazılar

YAZIYA YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.