Usta: Biz güçlü bir ülkeyiz

Usta: Biz güçlü bir ülkeyiz

Hakimiyet Gazetesi’ni ziyaret eden AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ‘Biz güçlü bir ülkeyiz’  dedi.

A+A-

ÜLKEMİZ DÜNYA’DA SÖZ SAHİBİ BİR ÜLKE

Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta beraberindeki heyetle birlikte gazetemizi ziyaret etti. Usta ve beraberindekileri Hakimiyet Gazetesi sahibi Yusuf Gürbüz, İdari ve Mali İşler Müdürü Mustafa Uğurlu ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürümüz Zafer Samancı karşıladı. Türkiye’nin AK Partinin iktidarda bulunduğu 20 yılda büyük bir atılıma sahne olduğunu belirterek ’20 yılda ekonomiden sağlığa, eğitimden ihracata birçok konuda büyük işlere imza atıldı. Türkiye dünya ülkeleri arasında itibarını yükseltti. Sadece kendi bölgemizde değil Dünya’da yaşanan olaylara karşı kayıtsız kalmayarak verdiği yerinde tepkilerle söz sahibi bir ülke haline geldi. Bunu gören ve bu gerçeği hazmedemeyenler türlü oyunlarla gerçeği saptırmaya çalışsalar da halkımız onlara her zaman cevabını sandıkta en güzel şekilde verdi ‘ dedi

2002’DE GÜÇLÜ BİR TÜRKİYE’NİN TEMELİ ATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde güçlü bir Türkiye’nin temellerinin 2002 yılında atıldığına dikkat çeken Usta ‘Bu ülkenin faydası için kim bir çivi çaktıysa Allah ondan razı olsun. Yapılan işleri görmezden gelenlere de Allah akıl izan versin. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2002 yılında çıkılan bu kutlu yolda birçok başarılı işe imza atıldı. Atılmaya devam ediyor. Pandemi döneminde sözde Dünyanın önde gelen ülkeleri ciddi sorunlar yaşarken Türkiye’de esnafa yapılan yardımlardan dar gelirli ailelere yapılan yardımlara uzaktan çalışma ödeneklerinden vergi yapılandırmalarına kadar birçok konuda halkımızı rahatlatan kararlar alınarak uygulandı. Birçok ülke halkını yalnız bırakırken biz halkımızın yanında olduk.  Kimsenin inkar edemeyeceği bir gerçek var ki TÜRKİYE artık eski Türkiye değil’ ifadelerini kullandı.

Türkiye’nin son dönemde yaşadığı ekonomik çalkantının belli kesimler tarafından manipüle edildiğine işaret eden Usta ‘Her geçen yıl başta ekonomik anlamda büyümemizden rahatsız olanlar her zaman olduğu gibi değişik ayak oyunları ile karşımıza dikilmeye çalışıyorlar. Bu kez yine ekonomik anlamda bizi yıldıracaklarını sananlar her zaman olduğu gibi hayal kırıklığına uğradı. Bununla birlikte memurumuza, emeklimize çalışanımıza yapılan maaş zamları ile halkımızın taleplerine de ciddi anlamda cevap verdik. Yapılan zamların ülkemizde rekor zamlar olduğunu belirtmekte fayda var. Cumhubaşkanımız  sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde durmak yok yola devam sloganı ile çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz’ dedi. Erken seçim bekleyenlerin beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine de dikkat çeken Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkan yardımcısı ve Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ‘Sayın Cumhurbaşkanımız bu konuda gerekeni söyledi. Seçimler zamanında olacak. Bugün erken seçim isteyenler zamanı gelince yapılacak olan seçimlerde halkımızdan yien her zamanki gibi cevabını en net şekilde alacak’ ifadelerini kullandı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.