Erdal: 1-7 Mart Muhasebe haftasını buruk geçiriyoruz

Konya SMMMO Başkanı Abdil Erdal, 1-7 Mart Muhasebe Haftası münasebetiyle mesaj yayınlayarak, muhasebe haftasını yaşanan deprem felaketinden dolayı buruk geçirdiklerini belirtti.

1-7 MART MUHASEBE HAFTASI PROGRAMLARIMIZI İPTAL ETTİK
KONYA HABER: Deprem felaketinde hayatını kaybeden meslek mensuplarının üzüntüsü içerisinde olduklarını belirten Başkan Erdal;” Ülkemizde yaşanan depremden dolayı birçok meslektaşımızı kaybetmenin derin üzüntüsü içerisindeyiz. Yine aynı şekilde deprem bölgesindeki birçok meslektaşımızın ofisleri çalışılamaz durumda. Şehrimizde misafir ettiğimiz meslektaşlarımız için Odamızın tüm imkanlarını seferber ettik. Bütün imkanlarımızla meslektaşlarımızın yanındayız. Deprem bölgelerinde olan meslektaşlarımız başta olmak üzere halkımızın zor süreçlerden geçtiği bu günlerde eğitim ve benzeri faaliyetlerde bulunmanın zamansız ve yersiz olacağı düşüncesiyle daha önce birçok sosyal ve mesleki etkinlik hazırladığımız 1-7 Mart muhasebe haftası programlarımızı iptal ettik” şeklinde belirtti.


MALİ MÜŞAVİRLER OLARAK ÖZVERİYLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDİYORUZ
Başkan Abdil Erdal;” Meslek camiası olarak bizler, yaşam şartlarının zorlaştığı, işletmelerin faaliyetlerine devam edebilmek için büyük çabalar sarf ettiği bir dönemde Ülke ekonomisini kayıt altında tutan, ekonomik ve ticari hayatın düzenli işlemesi için büyük katkılar sunan bir mesleği icra ediyoruz. Ülke ekonomisinin ve gelirlerinin, düzenlenmesinde temel etkenlerden olan mesleğimiz, daha müreffeh, daha güçlü, eşit ve adil bir toplumun yaratılmasında her zaman önemli görevleri edinmektedir. Alın terini koruyan, ekonomiye hayat veren, millet için çalışan, sorumluluk bilinciyle görevini yerine getiren, onurlu bir mesleği icra etmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Bu doğrultuda Serbest Muhasebeci Mali Müşavir meslektaşlarımın 1-7 Mart Muhasebe Haftasını kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir gelecek diliyorum. Aramızdan ayrılan meslektaşlarıma da Allah rahmet diliyorum.” diye konuştu.
KONYA HABER - HAKİMİYET

Bakmadan Geçme