Konya'da ve Türkiye'den son dakika haberler, ekonomi gibi bütün konuların tek adresi hakimiyet.com

YAYIN İLKELERİ – BROADCASTING PRINCIPLES

Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları saklıdır. Hakimiyet.com Haber portalımız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. hakimiyet.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı ve yorumlardan ilgili yazarları sorumludur.

Yasal Bildirimler İçin – Legal Notices

hakimiyet.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. 

Herhangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri [email protected] adresinden ulaşabilirler.

Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Hakimiyet.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.