Abdulkadir Çetin güven tazeledi

Meslekte Konya Grubu Derneği'nin genel kurulu dernek üyelerinin katılımları ile gerçekleşti. Genel kurulda Dernek Başkanı Abdulkadir Çetin, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Meslekte Konya Grubu Derneği’nin genel kurulu dernek üyelerinin katılımları ile gerçekleşti. Genel kurulda Dernek Başkanı Abdulkadir Çetin, Güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

Meslekte Konya Grubu Derneği’nin genel kurulu dernek üyelerinin katılımları ile gerçekleşti. Genel kurulda mevcut Başkan Abdulkadir Çetin, güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi.

 

“MESLEKTAŞLARIMIZIN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”


Kurulda dernek üyelerine açıklamalarda bulunan Abdulkadir Çetin, Dernek için Nüve İş Merkezi A. Blok Kat.4 No: 404 Selçuklu Konya adresinde bir eğitim ofisi tuttuklarını ve ücretsiz eğitimlere en kısa sürede başlayacaklarını kaydetti. Başkan Çetin yaptığı konuşmada şunları söyledi:


“Eğitim ofislerinin Şubat ayı içinde derslik olarak tefrişatı yapılacak. Ücretsiz eğitimlere ivedilikle başlayacağız. Şu an diksiyon ve beden dili eğitimleri için ön kayıt başladı. Şu an  4 grup eğitim başvurusu yaptı ve yaklaşık 10 grup için eğitim planlanıyor. Eğitimlerimize yoğun bir talep var.  Mart ayının içinde 2 grup eğitime başlayacak. Eğitimler sürerken üniversiteler ve diğer eğitim kurumları ile görüşerek, talep olduğu müddetçe yabancı dil, ön muhasebe, staj başlama, staj bitirme eğitimlerini de ücretsiz yapacağız, Derneğimizin kuruluş amacı doğrultusunda, meslek ve meslektaşa değer katmaya devam edeceğiz. Meslektaşlarımızdan oluşan her türlü sosyal faaliyetleri organize edecek, talepleri doğrultusunda etmeye devam edeceğiz.”

Başkan Çetin, son olarak, dernek genel kurulunun hayırlı olmasını dileyerek, katılım sağlayan dernek üyelerine teşekkür etti.

Bakmadan Geçme