AK Parti Konya'da istifaların arkası kesilmiyor

AK Parti Konya'da istifalar peş peşe geldi. Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu'nun ardından Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ve Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca'da görevlerinden istifa ettiklerini açıkladı.

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin ve Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca, istifa ettiklerini duyurdu. Dün de Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu istifasını duyurmuştu.

Elkin, istifasına ilişkin yaptığı açıklamada, “17.04.2020 tarihinden itibaren üstlendiğim ve bugüne kadar büyük bir özveri ve heyecan ile yürüttüğüm AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı görevimden Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın olurları, Genel Merkezimiz ve Konya İl Başkanlığımızın takdiri ile böylesine büyük bir siyasi oluşumun içerisinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda ayrılmış bulunmaktayım. Başta; Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere görev sürem boyunca şahsıma güven ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz. Tüm AK Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımı sunarım” dedi.

AK Parti Konya'da istifaların arkası kesilmiyor


KARACA: GÖREVİMDEN GÖNÜL BİRLİĞİYLE AYRILIYORUM

AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanı İrfan Karaca da istifasını sosyal medya hesabından duyurdu. Partisinden gönül birliğiyle ayrıldığını vurgulayan Karaca, şunları söyledi:
“Saygıdeğer Hemşehrilerim; Kurulduğu günden bu yana milletimizin refahı, birliği ve huzuru için kararlılıkla çalışan AK Parti, Türkiye’nin siyaset sahnesinde önemli bir değişimin ve dönüşümün sembolü olmuştur. Böylesine büyük bir siyasi oluşumun içesinde yer alarak sizlerin teveccühü ve desteğiyle çalışmaktan onur duyduğum AK Parti Kadınhanı İlçe Başkanlığı görevimden gönül birliğiyle aldığımız karar sonucunda istifa ediyorum. Birlikte yürüdüğümüz yolculuk boyunca desteklerini esirgemeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayip Erdoğan olmak üzere desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı arz ediyor sürçülisan etmiş istemeyerek gönlünüzü kırmış isek affınızı talep ediyorum. AK Parti davamızın hizmet maratonu bir bayrak yarışıdır. Partimizin yüklemiş olduğu misyonu görev süremiz boyunca ve elimizden geldiğince ilçemizde taşımaya çalıştık. Bundan sonra da taşımaya devam edeceğiz. Tüm AK Parti ailesine ve ilçe halkımıza saygılarımla.”

AK Parti Konya'da istifaların arkası kesilmiyor

Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu da dün istifa ettiğin duyurmuştu.
 

Bakmadan Geçme