• Haberler
  • Siyaset
  • AK Parti Konya Milletvekili Samancı'dan, Mekpan Panele ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Samancı'dan, Mekpan Panele ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Sözcüsü Gülay Samancı Konya ziyaretleri çerçevesinde Büyükkayacık Organize Sanayi Bölgesinde bulunan ve yapı sektöründe faaliyet gösteren Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı'yı ziyaret ederek, faaliyetleri hakkında bilgi aldı.

AK Parti Konya Milletvekili Samancı'dan, Mekpan Panele ziyaret
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Mekpan Panel'in en son teknolojiyle üretim yaptığı tesisleri de gezen AK Parti Konya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Sözcüsü Gülay Samancı, "Ülkemiz sanayi sektöründe Konya sanayisi çok önemli bir yere sahiptir. Şehrimizin sanayisi üretimiyle ihracatıyla hem ülkemiz hemde şehrimiz için ekonomik olarak itici bir güçtür. İşsizliğin Türkiye ortalamasının çok altında olduğu şehrimizin bu duruma gelmesinde, sürekli üretimini ve yatırımı attıran sanayicilerimizin ve girişimcilerimizin katkı şüphesiz çoktur. Şehrimizin bir sanayi kenti kimliğine kavuşmasına, istihdamına ve ekonomisine katkı da bulunan bütün sanayicilerimize ve girişimcilerimize de teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip  Erdoğan'ın liderliğinde başlatılan yüz bin konut projesi kapsamında, Konya'da yapılması planlanan konut inşaatlarının Mekpan Panel gibi sektörde faaliyet gösteren işletmeler için büyük bir fırsat oluşturacaktır. Burada son teknolojiyle üretilen yapı malzemeleri konutlarda yaşam kalitesini attıracaktır. Vatandaşlarımızda ekonomik olarak rahatlayacaktır. Bizi misafir eden Celalettin Hakan Katırcı'ya da teşekkür ediyorum" dedi.    

"Konya sanayisinin gelişimine ve markalaşmasına katkı sunmaya devam edeceğiz"

AK Parti Konya Milletvekili ve Adalet Komisyonu Sözcüsü Gülay Samancı'nın ziyaretinden memnun olduklarını ifade eden Mekpan Panel Yönetim Kurulu Başkanı Celalettin Hakan Katırcı, "Sayın Gülay Samancı'nın ziyaretinden son derece memnun olduk. Kendilerine bu ziyaretinden dolayı teşekkür ediyoruz. Mekpan Panel olarak yapı sektöründe, yenilikçi ve son teknolojileri kullanarak tüm sektörlere kaliteli, ekonomik ve çevreci çözümlerle, 2011 yılından beri Konya'da hizmet vermekteyiz. Hızlı hizmet ve güvenilir ticaret ile yürütülen güçlü bir marka durumundaki Mekpan Panel'i, sandviç panel üretiminde pazarın lideri hedefimizi sürdürdüğümüz gibi, bunu tüm dünyaya da anlatmak istiyoruz. 'Türk Malı'nın kalitesini Dünya'ya duyurmak üzere üretici olarak da inovasyona açık, güçlü paydaşlarla üretim, profesyonel ekibimizle pazarlama, satış ve dağıtım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Kaliteden asla ödün vermeden müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan Mekpan Panel olarak, üretim performansımızı hedeflerimizle karşılaştırarak, ihtiyaçlar ve uluslararası standartlar doğrultusunda sürekli iyileştiriyoruz. Yenilikçi ve kurumsal yapımız sayesinde, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanarak, maksimum verimlilik ilkesiyle çalışıyoruz. Artık önümüzdeki yol haritasında ortaya koyduğumuz  dünya markaları arasında yerimizi alma çabamızla, şehrimizin sanayisinin gelişimine ve markalaşmasına katkı sunarken, istihdama ve ekonomik gücüne de güç katma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Makine parkurumuza eklediğimiz 3. hat yatırımımızla, üretim kapasitemizi ve çeşidimizi artırarak, yatırımlarımıza devam ediyoruz.Sektörde de iç piyasada ve dış piyasada da büyümeye devam edeceğiz" diye konuştu. 


 

Bakmadan Geçme