AK Parti Milletvekili Tahir Akyürek, Konya İlçelerinde Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde ilçe ilçe, mahalle mahalle ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Bu kapsamda Akşehir, Seydişehir, Beyşehir ve Çeltik ziyaretlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı belediyeciliğini anlatan Akyürek, 'Konya'mız, bir bütün olarak dünden bugüne çok önemli mesafe aldı. İlçelerimizle birlikte bu eser ve hizmet siyasetimiz güçlenerek devam edecek. Sizlerin desteğiyle Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik vizyonunu hep birlikte hayata geçireceğiz' dedi.

AK Parti Milletvekili Tahir Akyürek, Konya İlçelerinde Vatandaşlarla Buluşmaya Devam Ediyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

AK Parti Konya Milletvekili Tahir Akyürek, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde ilçe ilçe, mahalle mahalle ziyaretlerde bulunarak vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor. Akyürek, Akşehir, Seydişehir, Beyşehir ve Çeltik ziyaretlerinde AK Parti ve Cumhur İttifakı belediyeciliğini anlatarak, "Konya'mız, bir bütün olarak dünden bugüne çok önemli mesafe aldı. İlçelerimizle birlikte bu eser ve hizmet siyasetimiz güçlenerek devam edecek. Sizlerin desteğiyle Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik vizyonunu hep birlikte hayata geçireceğiz" dedi.

Yerel seçimlerin, ülkemizin her köşesindeki kalkınma ve ilerleme sürecini şekillendirecek önemli bir dönemeç olduğuna dikkat çeken Akyürek, "Hamdolsun, biz buralarda, şehrimizin her bölgesinde hizmet üretmeye gayret gösterdik. Belediye başkanlarımızla, belediye meclis üyelerimizle, Konya’mıza samimi bir şekilde katkı yapmaya gayret gösterdik. Konya'mız, bir bütün olarak dünden bugüne çok önemli mesafeler aldı. İlçelerimizle birlikte bu eser ve hizmet siyasetimiz güçlenerek devam edecektir" şeklinde konuştu.

Akyürek, "Cumhur İttifakı adaylarımız, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sizlerin ihtiyacına en iyi şekilde cevap verecek, şehrimizi ve ilçelerimizi daha yaşanabilir hale getirecekler. Bugün bizlere verilen destek ve güvenin farkındayız. Bu destekle, sizlerin beklentilerine layık olacak, Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Gerçek Belediyecilik vizyonunu hep birlikte hayata geçireceğiz" ifadelerine yer verdi.

Akyürek, Seydişehir Demirciler Sanayi esnafı ve merkezdeki vatandaşlarla hasbihal ederek talepleri dinledi. Akşehir’de teşkilat mensupları ve vatandaşlarla buluşan; daha sonra Beyşehir ilçesinde çeşitli ziyaretlerde bulunan Akyürek, Çeltik ilçesi Gökpınar Mahallesi’nde de vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

Akyürek'in ilçe ziyaretleri, halkla iç içe politika anlayışının bir yansıması olarak görülüyor. AK Parti'nin ve Cumhur İttifakı'nın vizyonunu halka aktararak, desteklerini ve güvenlerini almaya çalışıyor.

Bakmadan Geçme