Anadolu'nun en büyük Enerji Fuarı Konya'da yapılacak

Konya, 23-25 Şubat 2023 tarihleri arasında Anadolu'nun en büyük enerji fuarına ev sahipliği yapacak

Anadolu’nun en büyük enerji fuarı 23-25 Şubat 2023 tarihleri arasında Tüyap Konya Uluslararası Fuar Merkezi’nde yeniden ziyaretçileriyle buluşuyor.

3. Konya Enerji Zirvesi & Fuarı, Türkiye’de faaliyet yürüten, enerji sektörünün ulusal ve uluslararası lider firmalarını, enerji alanında çalışan bilim insanlarını, akademisyenleri, üst düzey kamu yetkililerini, özel sektör temsilcilerini ve sivil toplum kuruluşlarını, sektördeki bütün katılımcılar ile bir araya getirmeye hazırlanıyor.

Kaskon Fuarcılık tarafından organize edilecek fuarda bölgesel ve ulusal ölçekte enerji sektöründe faaliyet yürüten güneş panel üreticileri, solar montaj sistemleri, invertör firmaları, epc firmaları, danışmanlık firmaları, elektrikli araçlar, şarj istasyonları, depolama sistemleri gibi alanlarda faaliyet gösteren birçok firma yer alacak.

Kaskon Fuarcılık Genel Müdürü Tayfun Öztürk konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Öztürk, “Enerjiye olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. İşletmeler maliyetlerini düşürmek için kendi elektriğini herhangi ücret ödemeden üretmenin yollarını aramaktadır. Enerjiye olan talep artarken yatırımcıların sektör ile buluşması ve bilinçli bir yatırımcı olması son derece önemlidir. Enerji sektöründeki trendleri  yakından takip edebilecekleri sektörel gelişmeleri, 3.Konya Enerji Zirvesi Ve Fuarı’nda gözlemleme fırsatı bulacaklardır. 3.Konya Enerji Zirvesi & Fuarı ile sektörün lider firmaları ve müşterinin bir araya gelebileceği, yeni pazarlar oluşturmaya imkan verecek ve sektördeki trendlerin takip edilerek geleceğin enerji teknolojilerinin yakından tanıyabileceği bir ortam oluşturmayı hedefliyoruz” dedi. ŞEYMA BIYIKLI BAKIRTAŞ

Bakmadan Geçme