• Haberler
  • Spor
  • Arda Güler'den U14 Milli Takımı kampına ziyaret!

Arda Güler'den U14 Milli Takımı kampına ziyaret!

Real Madrid forması giyen başarılı oyuncu Arda Güler, İspanya ile oynayacağı hazırlık maçı için Madrid'de yapılan U14 Milli Takımı'nın kampını ziyaret etti.

Real Madrid forması giyen A Milli Futbol Takımı'nın başarılı oyuncusu Arda Güler, İspanya ile oynanacak hazırlık müsabakaları için Madrid’de olan U14 Milli Takımı’nın kampını ziyaret etti. 

Ziyarette T.C. Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci de yer aldı. İspanya ile oynayacağı hazırlık müsabakaları için Madrid'de olan U14 Milli Takımı'nın kampını, Real Madrid'de top koşturan A Milli futbolcu Arda Güler ziyaret etti.

U14 Milli Takım teknik heyeti ile sohbet eden Arda, daha sonra oyuncuların sorularını cevapladı.Ziyarete katılan T.C. Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci de oyunculara hitaben bir konuşma yaptı.

Genç Milli Takımlar Teknik Koordinatörü Selman Coşkun, ziyaretten duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, bu tür etkinliklerin genç oyunculara ilham verdiğini belirtti ve Arda Güler'e teşekkür etti.

U14 Milli Takım oyuncularına birer krampon hediye eden Arda, daha sonra imza dağıttı ve günün anısına takımla grup fotoğrafı çektirdi.


 

Bakmadan Geçme