• Haberler
  • Spor
  • Aziz Yıldırım kongre alanını terk etti!

Aziz Yıldırım kongre alanını terk etti!

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, gerçekleştirilen genel kurulda, kongre alanından ayrıldı. Yıldırım ayrılırken, 'Demokrasi olmayan bir seçim oldu' dedi. 

Fenerbahçe Spor Kulübü'nde Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, gerçekleştiriliyor. Kongre alanında adaylar da yer alırken, Başkan Adayı Aziz Yıldırım, "Demokrasi olmayan bir seçim oldu" diyerek, kongre alanını terk etti. 

Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Erol Bilecik'in mali raporu okunması sırasında başkan adayı Aziz Yıldırım, yönetim kurulu listesinde yer alan birkaç isimle birlikte sahneye yürüdü. 

Sahnede Başkan Ali Koç ile tokalaşan Yıldırım, bir süre kendi aralarında konuşmalarının ardından kürsüye gelerek kongre üyelerine konuşma yaptı. 

Aziz Yıldırım kongre alanını terk etti!“BEN BURADAN AYRILIYORUM"

Divan Başkanlığı oylamasına tepki gösteren Yıldırım, "Burada Fenerbahçe'ye yakışır bir seçimin olmasını istiyoruz. Ancak yapılan seçim demokratik olmayan bir seçim oldu.

Ben buradan ayrılıyorum, yarın oy atmaya geleceğim. Benim arkadaşlarım ve sizler isteyen kalabilir. Hepinize teşekkür ediyorum" diye konuştu. Yıldırım daha sonra alandan ayrıldı.
 

Bakmadan Geçme