Baş ağrınız geçmiyor mu? Bu kürle derdinize deva bulacaksınız

Belli nedenlere bağlı olarak toplumda en yaygın sağlık şikayetlerinden biri baş ağrısıdır. Her baş ağrısında ağrı kesici almak yerine bitkisel tedavi de bir seçenektir. Bu durumda ise İbrahim Saraçoğlu'nun bu kürüne göz atmalısınız. Detaylar haberimizde…

Göz bozuklukları, tansiyona bağlı, az su tüketimi gibi pek çok sebeple başlayan baş ağrıları gün içerisinde çok fazla rahatsız edebiliyor. Prof.Dr. İbrahim Saraçoğlu ise sinirsel baş ağrısı için biberiye kürünü ve havuç kürünü önermektedir. .

Baş ağrınız geçmiyor mu? Bu kürle derdinize deva bulacaksınız
Peki Biberiye kürü nasıl uygulanır?İşte İbrahim Saraçoğlu’nun ilaç gibi gelen kür tarifi… 


Bir bardak su kaynayınca içine bir tutam biberiye bitkisi atılır ve kısık ateşte 9 dakika kaynatılır. Kabın kapağı kapalı olmalı ve klorsuz su kullanılmalıdır. 9 dakika kaynayınca soğumadan süzülür ve içilir.


Biberiye kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce hazırlanır ve içilir. 2 hafta uygulanır. Gerek duyulursa 2 hafta daha uygulanır.
Sebebi bilinmeyen her türlü baş ağrılarında bu kürü uygulayabilirsiniz. Bu küre ilave olarak havuç kürü uygulanır. Havuç kürü her akşam yatmadan önce bir çay bardağı taze sıkılmış havuç suyu içilerek uygulanır.

Baş ağrınız geçmiyor mu? Bu kürle derdinize deva bulacaksınız


Biberiye Çayı nedir?
Biberiye içerisinde bulunan A, C, B1, B6 ve B9 vitaminleri ile kalsiyum, magnezyum, manganez ve demir açısından zengin bir kaynaktır. Bakteri ve enfeksiyonlar üzerinde etkili olan bu çay, güçlü bir antioksidandır. Biberiye çayının faydaları: Hazımsızlık ve kabızlık gibi sindirim sistemi sorunlarına çözüm getirir.
 

Bakmadan Geçme