Başkan Altay Meram Fen Lisesi Öğrencileriyle Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Fen Lisesi'ni ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Meram Fen Lisesi’ni ziyaret ederek öğrenciler ve öğretmenlerle bir araya geldi.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, okul ziyaretleri kapsamında Meram Fen Lisesi’nde öğrencilerle buluştu.

Sınıfları tek tek ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden Başkan Altay, her fırsatta öğrencilerle bir araya gelmeye devam ettiklerini ifade etti. Başkan Altay, “Meram Fen Lisesi’nde gençlerimizle sohbet etme fırsatı bulduk. İstikbalimizin teminatı gençlerimizle buluşmak bizi ayrıca mutlu ediyor. İnanıyorum ki gençlerimizin azim ve gayretleriyle Türkiye Yüzyılı’nda ülkemiz çok daha güçlü yarınlara ulaşacak. Biz de gençlerimize milli ve manevi değerler ışığında gereken her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Bugün bizi güler yüzleriyle ağırlayan okul müdürümüze ve öğretmenlerimize de emek ve gayretlerinden dolayı çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bakmadan Geçme