Başkan Altay: 'Ortak Sevdamız Konya İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz'

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehrin merkezindeki esnaflarla ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.

Başkan Altay: 'Ortak Sevdamız Konya İçin Var Gücümüzle Çalışmaya Devam Edeceğiz'
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, şehrin merkezindeki esnaflarla ve vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor. Meram Gazze Caddesi'nde esnafları ziyaret eden Başkan Altay, akşam iftarını Konya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi personeliyle bir araya geldikten sonra, 112 Acil Çağrı Merkezi'ni ziyaret etti. Ardından Kibrit Camii'nde teravih namazı sonrası vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Altay, ziyaretlerinde şehirdeki kalkınma ve gelişmeler hakkında bilgi vererek, "Hemşehrilerimizin 'Güçlü Konya İçin Bir Adım Daha' talebine destekleri için teşekkür ederim. Konya’mız için gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

Başkan Altay, iftar sonrası yaptığı açıklamada, "Sancak İtfaiye Merkezimizdeki mesai arkadaşlarımızla iftarda bir araya geldik. İftar sonrası 112 Acil Çağrı Merkezi’ni de ziyaret ettik. Teravih bereketimizde ise Kibrit Camii’nde genç arkadaşlarımızla selamlaştık. Her daim hemşehrilerimiz ve özellikle gençlerimiz tarafından güler yüzle karşılanıyoruz. Bu sevgi ve muhabbet için her bir hemşehrimize teşekkür ederim. Ortak sevdamız Konya adına var gücümüzle çalıştık, inşallah çalışmaya da devam edeceğiz" şeklinde konuştu.

Başkan Altay'ın ziyaretleri, şehirdeki vatandaşlar arasında sevgi ve desteği arttırırken, Konya'nın kalkınması için yapılan çalışmalara verilen önemi de vurguluyor.

Bakmadan Geçme