Başkan Pekyatırmacı Halk Günü Geleneğini Unutmadı

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı ilçe sakinlerini makamında ağırladı. 'Halk Günü' geleneği devam ettiren Pekyatırmacı ilçe sakinlerini dinleyerek onlarla hasbihal etti.

Başkan Pekyatırmacı Halk Günü Geleneğini Unutmadı
TAKİP ET Google News ile Takip Et

KONYA HABER: Halk Günü geleneğini unutturmayarak hemşehrilerle bir araya gelen Ahmet Pekyatırmacı hizmet planlamalarını ve yatırımlarını yaparken istişare kültürünü devam ettiryor. Selçuklu Özel eğitim Meslek Okulu öğrencilerini de kabul eden Başkan Pekyatırmacı, onlarla yakından ilgilendi ve Selçuklu Belediyesi olarak özel gereksinimli çocukların eğitimlerine katkı sunmak adına her zaman onların yanlarında olmaya gayret edeceklerini ifade etti. 

Başkan Pekyatırmacı Halk Günü Geleneğini Unutmadı

Başkan Pekyatırmacı “İlçe sakinlerimizle bağlarımızı kuvvetlendirmeye devam ediyoruz”
Selçuklu’da hizmet kalitesinin ve vatandaşların yaşam standartlarının yükseltilmesi amacıyla Halk Günü Uygulaması gibi vesilelerin son derece faydalı olduğunu ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı; “Halk Günü toplantıları birliktelik ruhuna uygun bir şekilde ilçeye değer katmaya devam eden bir çalışma ve ilçe sakinlerimizin fikir, öneri ve taleplerini birinci ağızdan dinleyebildiğimiz bir uygulama. Selçuklu ilçemizde, belediye olarak vatandaşlarımızın düşüncelerini son derece kıymetli buluyor ve ilçe halkının ihtiyaçları doğrultusunda hizmet üretmeye devam ediyoruz. Selçuklu’yu daha ileriye taşımak, hemşehrilerimizin her alanda modern hizmetlerden faydalanabilmesini sağlamak ve mutlu bir Selçuklu tablosu çizmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Gücümüzü aldığımız hemşehrilerimizle her fırsatta “Halk Günü’nde” buluşuyor, hem birlikte Selçuklu için kafa yoruyoruz hem de bağlarımızı daha da kuvvetlendiriyoruz” dedi.

Başkan Pekyatırmacı Halk Günü Geleneğini Unutmadı

KONYA HABER- KONYA HAKİMİYET

Bakmadan Geçme