Bektaş, oyunu Selçuklu'da kullandı!

CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş Pazar günü yapılan yerel seçimlerde, Selçuklu Kemal Rızvanoğlu İlkokulunda, 2097 nolu sandıkta oyunu kullanarak, seçilecek olanlara başarılar diledi. 

Bektaş, oyunu Selçuklu'da kullandı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Barış Bektaş’a oyunu kullanırken, eşi, CHP Selçuklu İlçe Başkanı Ali Naci Çobanoğlu, Belediye Başkan Adayı Ahmet Ziya Güneş ve partililer eşlik etti. 

 CHP Konya Milletvekili Barış Bektaş, bu seçimlerde seçilen kişilere başarı dileyerek, “Yerel seçimlerin hizmet yarışı olarak görülmesi gerekmekteyken, AK Parti iktidarı tarafından bu durum manipüle edilmeye çalışıldı. Adayların projelerinin tartışılmadığı bir iklimde yerel seçimlere girdik. Öyle ki tarafsız olması gereken bakanlar ve hatta cumhurbaşkanı dahi seçim kampanyasının bir ayağı haline geldi. Bütün bu olumsuz koşullara ve anti-demokratik uygulamalara rağmen Cumhuriyet Halk Partisi olarak adaylarımız, bütün kampanya sürecinde projelerini anlattı. Bizler Milletvekilleri olarak seçim bölgelerimizdeki sorunların Cumhuriyet Halk Partisi tarafından nasıl çözüleceğini anlattık. Ve bugün seçim kampanyasının sonuna gelerek oylarımızı kullandık. Her ne siyasi görüşten olursa olsun her yurttaşımızın oylarının hayırlı olmasını temenni ediyor, seçilecek olan kişilere de başarılar diliyorum” diye konuştu.

Bakmadan Geçme