Beyşehir'de 'Haydi Konuş Bakalım' münazara yarışması sonuçlandı!

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Müdürlüğünün koordinatörlüğünde yürütülen, liseler   arası 'Haydi Konuş Bakalım' münazara yarışması sonuçlandı.

Beyşehir'de 'Haydi Konuş Bakalım' münazara yarışması sonuçlandı!
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Konya Büyükşehir Belediyesi ve Konya İl Milli Müdürlüğünün koordinatörlüğünde yürütülen, liseler   arası “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışması sonuçlandı.

Konya İl Milli Müdürlüğü'nden yapılalan açıklamada: "İlçemizde bulunan 15 lisemizin katıldığı münazara yarışmalarında öğrencilerimiz verilen değişik konular hakkında fikirlerini savunma fırsatı buldular.  Eleme usulü yapılan münazaranın finaline Fetullah Bayır Fen Lisesi ve Şehit Türkan Tekin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kalmıştır. “Nükleer Enerjinin yararlı olup olmadığı” konusunun belirlendiği final münazarasını Şehit Türkan Tekin Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi kazanmış olup, ilçemizi Konya’da temsil etme hakkı kazanmıştır.

Kaybedenin olmadığı, öğrencilerimize kendine güven duyma, toplum önünde konuşma, araştırma yapma ve fikirlerini savunma gibi davranışlarının kazanılmasına fayda sağlayan bu tür etkinlikleri düzenleyen Konya Büyükşehir Belediyesine, İl Milli Eğitim Müdürlüğümüze ve yarışmaya katılan tüm okullarımıza teşekkür ederiz" denildi

Bakmadan Geçme