Beyşehir MHP'de Görev Değişimi

Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir İlçe Başkanı olarak görev yapan Nazım Parla, bayrağı İsmail Soydan'a teslim etti.

Milliyetçi Hareket Partisi Beyşehir İlçe Başkanlığının 14’ncü genel kurul toplantısı Elit Düğün salonunda yapıldı. Genel Kurul Toplantısına; MHP Konya Milletvekili Konur Alp Koçak, MHP İl Başkanı Remzi Karaaslan Ak Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin, Sivil Toplum Kuruluş temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Köy ve Mahalle Muhtarları, MHP Konya ve Beyşehir yönetim kurulu üyeleri ile partililer katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başlayan 14’ncü genel kurul toplantısında Divan heyeti oluşturuldu. Divan heyeti Başkanlığını MHP Konya Milletvekili Konur Alp Koçak’ın yaptığı kongrede; Gündem maddelerinin görüşüldüğü toplantıda dilek ve temenniler bölümüne geçildi.

MHP Konya İl Başkanı Remzi Karaaslan yaptığı konuşmada;  Görevi devir eden Nazım Parla’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür eder, Delegelerimizin oylarıyla İlçe Başkanlığı görevine yeni gelen İsmail Soydan Başkana ve Yönetimine başarılar diler, ilçe kongremizin partimize ve Beyşehir İlçemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

Kaynak: Haber Merkezi

Bakmadan Geçme