'Bizim Okulumuz' Projesi Hedef Belirleme Sürecinde Sona Yaklaşıldı

Konya İl Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Bizim Okulumuz' projesinde uygulama takvimi doğrultusunda hedef verme süreci büyük ölçüde tamamlandı.

Proje kapsamında ilçe millî eğitim müdürlüklerindeki şube müdürleri ve özel bürolarda görevli öğretmenler tarafından 28 Kasım 2022'de başlayan okul ziyaretleri ve hedef tanımlama süreçleri, 30 Aralık 2022'de sona erecek.

Projede fiziksel iyileştirmeyle beraber akademik iyileştirmeyi desteklemek için deneme sınavları yapılmakta; sosyal, kültürel, sportif faaliyetler ve gönüllülük faaliyetleriyle yönetici, öğretmen, öğrenci ve veliler sosyal ve toplumsal anlamda güçlendirilmektedir.

"Bizim Okulumuz" Projesi, belirlenen gelişim alanları ve kriterler çerçevesinde hazırlanan https://konya.meb.gov.tr/omgep/ web sistemi, okullarımızın genel bilgi girişlerini yapabildikleri, mevcut durumlarını aktarabildikleri ve güncel haberlerini yayınlayabildikleri bir sistemdir. Sistemde okullara altı gelişim alanında verilen hedeflerin aşamaları da takip edilebilmektedir. Okullarımız tarafından girilen bilgiler raporlar bölümünde aynı anda tek sayfada görüntülenebilmektedir. Haber Merkezi

Bakmadan Geçme