Canlı yayın açıp eniştesini bıçakladı

Kocaeli'de bir şüpheli, önüne koyduğu satır ve 2 bıçağı gösterip sosyal medya hesabından canlı yayın açarak eniştesini bıçakladı.

Olay, 3 Haziran Pazartesi günü Kocaeli’nin Kartepe ilçesinde Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Nida Sokak’ta bulunan ikamette meydana geldi. Özgür U. isimli şahıs sosyal medya hesabından canlı yayın açtı. Yayın esnasında evinin bahçesinde önüne koyduğu satır ile 2 bıçağı göstererek "Cesareti olmayan izlemesin" diyen Özgür U., yaklaşık 30 dakika boyunca "Namus Belası" şarkısı ile yayın yapmaya devam etti. Bahçeye giren annesi bıçakları görünce almaya çalışsa da başarılı olamadı. Küfürler ederek, "İkisi buraya gelecek" diyen Özgür U., eniştesi Ertuğrul D.’yi görünce yanına koşarak, görüntüden kayboldu. Bir süre sonra tekrar görünen Özgür U., yüzü ve vücudu kanlar içinde küfür edip yayını kapattı.

Eniştesini defalarca bıçaklayıp ağır şekilde yaraladığı öğrenilen Özgür U., polis ekipleri tarafından yakalandı. Eniştesi E.D. ise hastaneye kaldırıldı. Emniyette tamamlanan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen zanlı, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

 

Bakmadan Geçme