CHP, esnafın sorunlarını dinliyor

CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman esnaf ziyaretleri kapsamında eski sanayide esnafların sorunlarını dinleyerek, yaşadıkları sorunlarının çözümünün takipçisi olacaklarını söyledi.

CHP, esnafın sorunlarını dinliyor
TAKİP ET Google News ile Takip Et

Esnaf ziyaretlerinde, CHP Konya İl Bekir Yaman’a il başkan yardımcıları da eşlik etti. 
CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman esnaf ziyaretleri hakkında şunları ifade etti: “Eski sanayide esnafımızı il başkan yardımcılarımızla birlikte ziyaret edip, sorunlarını dinledik. Esnafımız, pahalılık, düşen satışlar ve talep eksikliği gibi sorunlardan şikâyetçidir. Bunun yanında esnaflarımızın artan hayat pahalılığı ve kira başta olmak üzere masraflarını ve borçlarını ödemekte zorlandığını gördük.

CHP, esnafın sorunlarını dinliyor

Özellikle piyasadaki belirsizlikten dolayı ve ekonominin genel seyrinin iyi olmaması esnafımızın yarın endişesini arttırıyor. Esnafımızın yanında olan partimiz CHP’nin iktidarında, esnaflarımızın sorunlarını çözüme kavuşturup, nefes almasını sağlayacağız. Her zaman esnafımızın yanında olacağız. Bütün derdimiz, esnafımızın rahat etmesi, büyüyerek, yaşamını sürdürmesidir. Bunun sağlanması içinde elimizden geleni yapacağız” dedi.

CHP, esnafın sorunlarını dinliyor

 
 

Bakmadan Geçme