CHP'ye, Milletvekili Ekici'den teşekkür ziyareti

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Konya İl Başkanı Bekir Yaman ve il yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden Gelecek Partisi(GP) Konya Milletvekili Hasan Ekici, birlikte güzel bir seçim çalışması gerçekleştirdiklerini ve verdikleri desteklerinden dolayı teşekkür ettiğini söyledi.

KONYA HABER: GP Konya Milletvekili Hasan Ekici beraberinde İl Başkanı Ahmet Arslan ve yönetim kurulu üyeleriyle CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman’ı ve İl yönetim kurulu üyelerini ziyaretinde, birlikte güzel bir seçim çalışması gerçekleştirdiklerini belirterek, “Millet İttifakını toplumsal ve barış ittifakı olduğu gibi Türkiye’nin bir ihtiyacı olarak gördük. Bu anlamda çok değerlidir. Seçimde haksız bir rekabetle karşı karşıya kaldık. İktidar devletin bütün imkânlarını kullanarak kazandı. Normal şartlarda kazanmamız gerekirdi.  Bıçak sırtı bir seçim sürecini hep beraber geçirdik.  İktidarı alamadık. Halkın iradesinin takdiridir. Sizlere ve bütün partililere teşekkür ediyorum. Seçim bittikten sonra da kendi partimiz GP’ ye geçtim. Muhalefet partileri olarak siyasete devam edeceğiz. Ülkemize hep birlikte sahip çıkmaya ve sorunlarının çözümü noktasında üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Bundan sonra da diyaloğumuz devam edecektir” dedi.

 Siyaseti insanlara hizmet anlayışı olarak gördük
GP Konya İl Başkanı Ahmet Arslan teşekkür ederek, “Siyaseti insanlara hizmet aracı anlayışıyla görerek, birlikte bir seçim çalışması yaptık. Verdiğiniz destekten dolayı CHP Konya il başkanı olarak şahsınıza, il yönetim kurulu üyelerine, ilçe başkanlarına ve yönetimlerine ve partililere çok teşekkür ediyoruz. Beraber olmaya devam edeceğiz.”

Yerel seçimlerde daha fazla belediyeyi kazanacağız
CHP Konya İl Başkanı Bekir Yaman, “ Kardeşçe, birlikte ve özverili bir şekilde seçimde çalıştık. Seçimin sonucunu her parti kendi içinde muhasebesini yapacaktır. Zorlu ve oldukça adaletsiz bir seçim süreci yaşadık. İktidar devletin bütün olanaklarını kullanarak kazandı. Önümüzdeki yerel seçimlerde de birlikteliğimiz sürecektir. İnanıyorum ki Türkiye genelinde daha fazla belediye alacağız. Sizlere teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberliğimiz devam edecektir. Görevinizde de başarılar diliyoruz” diye konuştu. 

KONYA HABER - HAKİMİYET
 

Bakmadan Geçme