Cihanbeyli'ye Başkan Kale'den yeni müjde

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, ilçenin eğitim alanındaki yükselişinin devam ettiğini belirterek, girişimleri sonucu Güven Belgin Anadolu Lisesinin önümüzdeki dönemden itibaren Fen Lisesi olarak hizmet vereceğini açıkladı.

Cihanbeyli’ye eğitim alanında yeni bir müjde veren Belediye Başkanı Mehmet Kale, “Cihanbeyli'de ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. İlçemizin her alandaki yükselişi eğitimde de sürüyor. Güven Belgin Anadolu Lisesi gayretlerimizle inşallah gelecek dönemden itibaren Cihanbeyli Güven Belgin Fen Lisesi olarak hizmet verecek. Konuyla ilgili desteklerinden dolayı Milli Eğitim Bakanımız Sayın Mahmut Özer'e, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca'ya, Konya Valimiz Sayın Vahdettin Özkan'a ve AK Parti Konya Milletvekilimiz Sayın Orhan Erdem'e çok teşekkür ediyorum” dedi.

BAŞKAN KALE’DEN MAHALLE ZİYARETLERİ

Cihanbeyli Belediye Başkanı Mehmet Kale, AK Parti İlçe Başkanı Büneyye Ekinci ve teşkilat yöneticileri ile birlikte Yeniceoba ve Büyükbeşkavak mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi. 
Mahalle ziyaretleri ile hemşehrileri ile hasret giderdiklerini ifade eden Başkan Kale, “Regaib Gecesi Yeniceoba’da hemşehrimizle buluştuk. Mahalle ziyaretlerinde diğer durağımız Büyükbeşkavak oldu. Hemşehrilerimizle kucaklaşarak gönülden sohbet ettik. Gösterdikleri ilgi ve desteklerinden dolayı tüm vatandaşlarıma çok teşekkür ediyorum” dedi.
 

Haber Merkezi

Bakmadan Geçme